X بستن تبلیغات
5. Fixed

آتش بس ۴۸ ساعته در حلب

به گزارش فرهنگ نیوز، وزارت دفاع روسیه روز چهارشنبه از برقراری آتش بس ۴۸ ساعته در حلب که از بامداد پنج شنبه (۲۷ خرداد) آغاز می شود، خبر داد.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که آتش بس در حلب از بامداد پنج شنبه آغاز شده و هدف از آن کاهش خشونت ها و برقراری ثبات است. وزارت دفاع روسیه در بیانیه خود تصریح کرد که آتش بس در حلب با ابتکار و مبادرت مسکو انجام شده است.

وزارت دفاع سوریه با بیان اینکه طی برهه اخیر درگیری های شدیدی در استان حلب در جریان بوده اعلام کرد که تروریست های گروه موسوم به جبهه النصره و احرارالشام به مواضع ارتش سوریه و نیروهای دفاع ملی در منطقه الشیخ مقصود حمله کردند.

در همین حال نیروهای سوری موفق شدند تپه «السیراتیل» واقع در حومه حمص را از دست عناصر تروریستی آزاد کنند. نیروهای ارتش سوریه بر تپه «السیراتیل» و چندین تپه دیگر در منطقه «اراک» در محور تدمر-السخنه واقع در حومه حمص تسلط یافتند.

از سوی دیگر خبرگزاری رسمی سانا گزارش داد که در پی حملات خمپاره ای تروریست ها به مناطق مسکونی حی المیدان شهر حلب ۳ غیرنظامی زخمی شدند. تروریست ها همچنین خط لوله گاز تغذیه کننده نیروگاه های برق در منطقه جیرود را منفجر کردند که در پی آن این خط لوله دچار آتش سوزی شد.
 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار