X بستن تبلیغات
5. Fixed

مشکل بزرگ سر راه پیوستن بمب نقل و انتقالات به پرسپولیس

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، اخیرا در رسانه‌ها خبری مبنی بر حضور سروش رفیعی، بازیکن سرباز تراکتورسازی در پرسپولیس شنیده و گفته می‌شود بمب بعدی پرسپولیس جذب این بازیکن سرباز تراکتورسازی است. اتفاقی که البته خیلی بعید است به وقوع بپیوندد.

 

رفیعی برای پرسپولیسی شدن موانع زیادی را مقابل خودش می‌بینید. این بازیکن 6 ماه از سربازی‌اش باقی مانده و البته 6 ماه اضافه خدمت دارد که باید این مدت را نیز سپری کند.

 

اگر چه او در جلسه‌ای که با مصطفی آجورلو مدیرعامل تراکتورسازی داشت توانست در خصوص کاهش مدت خدمت خود به نتایج خوبی برسد و احتمال بخشیده‌ شدن 6 ماه اضافه خدمت او وجود دارد، اما این تنها مشکل رفیعی برای پیوستن به پرسپولیس نیست.

 

این بازیکن در اتفاقی مشابه با وضعیت شجاع خلیل‌زاده در سپاهان، به دلیل باقی ماندن 6 ماه از قراردادش با باشگاه فولاد خوزستان، باید بعد از اتمام سربازی‌ خود تا انتهای قراردادش در فولاد خوزستان باقی بماند و مطمئنا نعیم سعداوی نیز روی این هافبک جوان و بازیساز حساب ویژه‌ای باز کرده و حاضر نیست او را به راحتی از دست بدهد.

 

با این حال پرسپولیسی‌ها در تلاش هستند تا ستاره تراکتور را برای فصل بعد حتی چند ماه بعد از شروع لیگ به تهران بیاورند. اتفاقی که مشخص نیست موفق به انجام آن خواهند شد یا نه.

ایلنا

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار