66 درصد مصرف برق هرمزگان مربوط به بخش خانگی است

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان،عبدالصاحب ارجمند مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان گفت: در سال گذشته 7 میلیون و 376 هزار مگاوات ساعت انرژی در هرمزگان به فروش رسید که 66 درصدآن به مصرف بخش خانگی رسیده است.

وی اظهار داشت: تعداد مشترکین این شرکت 614 هزار مشترک است که 504 هزار اشتراک آن مربوط به بخش خانگی است.

وی به مهم‌ترین اقدامات این شرکت در بخش خدمات مشترکین در سال 94 اشاره کرد و افزود: راه‌اندازی درگاه پرداخت الکترونیک قبوض از طریق سایت شرکت، افزایش آرشیو دیجیتالی اسناد از 20 به 51 درصد، پرداخت هدیه به مشترکین خوش حساب، امکان قرائت از راه دور مشترکین دیماندی ناحیه دو بندرعباس و تهیه و نصب نرم افزار تست و بازرسی لوازم اندازه گیری از مهم‌ترین اقدامات خدمات مشترکین در سال گذشته بوده است.

وی در ادامه گفت: بهره‌برداران نواحی در سراسر استان مدیریت و بهره برداری از 23 هزار کیلومتر شبکه توزیع برق و 22 هزار دستگاه ترانسفورماتور را برعهده دارند تا انرژی برق با حداکثر اطمینان در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

ارجمند ادامه داد: تعداد 640 فیدر فشار متوسط در استان انرژی تحویلی از پست‌های فوق توزیع را به شبکه توزیع برق منتقل می‌کند.
 
وی در ادامه گفت: در سال گذشته 510 دستگاه ترانسفورماتور به صورت اساسی سرویس شد و 309 دستگاه سکسیونر هوایی مورد تعمیر قرار گرفت. در این مدت نیز 763 دستگاه تابلو 20 کیلوولت مورد اصلاح و بازسازی قرار گرفت و 316 دستگاه کات اوت فیوز تیغه ای نصب شد.

به گفته وی، پیاده سازی نرم افزار تعمیر و نگهداری شبکه توزیع، نصب 320 دستگاه برقگیر در مناطق صاعقه خیز، کوتینگ 3 هزارو 800 دستگاه ترانسفورماتور و برگزاری مانور آمادگی مولدهای اضطراری سازمان‌ها و مراکز حساس از دیگر اقدامات شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان در بخش بهره برداری از شبکه‌های توزیع برق در سال گذشته بوده است.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار