قیمت Xbox one S در انگلستان: آن چه که باید بدانید -آکا

1395/03/27

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاترفند های بازی ,قیمت  Xbox one S در انگلستان: آن چه که باید بدانید,[categoriy]

قیمت Xbox one S در انگلستان: آن چه که باید بدانید -آکاقیمت Xbox one S در انگلستان: آن چه که باید بدانید

آکاایران: قیمت Xbox one S در انگلستان: آن چه که باید بدانید

آکاایران: در این جا در مورد هزینه ای که انتظار دارید برای کنسول 4K مایکروسافت پرداخت کنید، صحبت می کنیم.
در این مورد نیز مانند بسیاری دیگر از اطلاعیه های مایکروسافت، جزئیات کنسول جدید Xbox One S ، قبل از اینکه این شرکت شانس تایید آن در رویداد E3 خود را داشته باشد، به بیرون درز پیدا کرد. حالا این محصول رسمی شده است، ما می دانیم که این محصول از قابلیت پشتیبانی 4K و HDR ، یک هارددرایو 2TB و یک پورت USB برای لوازم جانبی کینکت که به ندرت استفاده می شود ( در صورتی که شما به خرید یک آداپتور بپردازید)، برخوردار است.

به گزارش آکاایران: همچنین این دستگاه 40 درصد کوچکتر از مدل قبلی خود می باشد و از یک ترفند های بازی - تغذیه ی یکپارچه استفاده می کند، اما قیمت آن چه قدر است؟

زمانی که Xbox One S در ماه آگوست به حراج گذاشته شود، مدل 2TB که مایکروسافت آن را "نسخه ی راه اندازی" نامیده است برای شما در حدود 349 پوند و سایر مدل ها با حافظه ی 500GB و 1TB به ترتیب در قیمت های 249 پوند و 299 پوند موجود می باشند. این کنسول به همراه یک کنترل جدید عرضه می شود که از دوبرابر دامنه ی گیم پدهای فعلی برخوردار است، و دلیل آن به همراه داشتن قابلیت بلوتوث، و thumbstick به منظور استفاده در زمان بازی کردن است. زمانی که این موارد به همراه Xbox One S در ماه های آینده به بازار عرضه می شوند، انتظار داشته باشید که تا 50 پوند برای دریافت یک گیم پد سازگار با ویندوز، هزینه کنید.

ترفند های بازی -

 مطالب مرتبط

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار