كابوس حاج‌صفي تكرار مي‌شود؟ / سرنوشت دو خرید مهم سرخابی‌ها، به هم گره می‌خورد؟

 به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، آنها كه در پايان فصل گذشته سه تن از مدافعان مياني‌شان يعني نورمحمدي، بنگر و اومانيا را رد كردند، از همان ابتدا دنبال جذب شجاع و بازي دادن به او در تركيب اصلي بودند. مشكل بزرگ اما اين است كه خليل‌زاده هنوز يك نيم‌فصل ديگر با سپاهان قرارداد دارد و باشگاه اصفهاني تحت هيچ شرايطي حاضر نيست رضايتنامه اين بازيكن را صادر كند. آخرين دور مذاكرات طرفين هم همين اواخر به بن‌بست رسيد تا سرخپوشان كماكان دست خالي باقي بمانند. به اين ترتيب پرسپوليس اگر قصد به خدمت‌گيري شجاع را دارد، بايد تا زمستان منتظر باقي بماند و البته اميداور باشد كه شجاع تا آن زمان قراردادش را با سپاهان تمديد نكند.

كابوس حاج‌صفي تكرار مي‌شود؟

سپاهان كه هادي عقيلي و عبدالله كرمي را در ليست مازاد قرار داده، فعلا كولي‌بالي را گرفته و اميدوار است بتواند از اين بازيكن در كنار شجاع خليل‌زاده به عنوان زوج اصلي قلب خط دفاعي استفاده كند. در اين شرايط اگر شجاع در نهايت راضي به تمديد قراردادش نشود و در پايان نيم‌فصل اول سپاهان را به مقصد پرسپوليس ترك كند، احتمالا تيم ويسي در نيم‌فصل دوم با مشكلات زيادي در خط دفاعي مواجه خواهد شد. اين موضوع به ويژه از آن جهت حائز اهميت است كه سپاهان فاصله‌اي تا صدور رضايتنامه پادواني به مقصد استقلال ندارد. به اين ترتيب آنها يكي ديگر از مدافعان مياني‌شان را هم رد مي‌كنند تا فقط روي شجاع و كولي‌بالي متمركز شوند. در اين ميان اگر خليل‌زاده سوداي پرسپوليس را از سرش بيرون نكند و در زمستان به اين تيم ملحق شود، احتمالا ضرر زيادي متوجه سپاهان خواهد شد. آنها از كوچ بازيكنان اصلي‌شان اصلا خاطره خوشي ندارند، چه اينكه همين فصل گذشته جدايي ناگهاني احسان حاج‌صفي از جمع زردپوشان در مقطع ابتدايي فصل، منجر به آغاز ناكامي‌هاي كابوس‌وار سپاهان شد. حالا بايد ديد ويسي و مسوولان تيم اصفهاني چه سياستي در پيش مي‌گيرند؛ هر طور شده با شجاع تمديد مي‌كنند؟ از همين حالا برايش جايگزين جذب مي‌كنند؟ يا محض احتياط اسم پادواني را از ليست مازاد بيرون مي‌آورند و او را نگه مي‌دارند؟

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار