عکس:اشک تمساح مریم رجوی برای مردم سوریه

سازمان تروریستی منافقین در مراسمی که شماری از سرکردگان و دشمنان ملت سوریه و ایران حضور داشتند اقدام به برگزاری نشستی با عنوان "شب همبستگی با مقاومت سوریه" کرد.

شفاف:این سازمان جنایتکار که در سه دهه گذشته بیش از ۱۲ هزار ایرانی را ترور کرده است که اکثر آنها شهروندان غیرنظامی و بعضاً زن و کودک بوده اند این بار برای مردم سوریه اشک تمساح ریخت و "مریم رجوی" سرکرده این سازمان تروریستی نظام سوریه و ایران را به کشتار غیرنظامیان سوری متهم کرد!


در این جلسه سید احمد غزالی، نخست‌وزیر سابق الجزایر، سید محمدعلی حسین روحانی نمای جاسوس رژیم صهیونیستی،  شیخ تیسیر التمیمی، قاضی‌القضات سابق کل فلسطین، خلیل مرون، مدیر مسجد اوری و رئیس کمیته مسلمانان فرانسه برای دفاع از حقوق اشرفیان! شیخ مسکین، دبیرکل شورای امامان فرانسه و رئیس کمیته مسلمانان فرانسه علیه افراط‌گرایی و برای حقوق‌بشر، دکتر انور مالک، نویسنده و گزارشگر سابق سوریه در اتحادیه عرب، عبدالله خلف هماهنگ‌کننده جریان سعد حریری در فرانسه، طاهر بومدرا رئیس سابق حقوق ‌بشر ملل ‌متحد در عراق و مسئول پرونده اشرف در ملل متحد! رضا الرضا، دبیرکل هیأت موسوم شیعه جعفری عراق، صباح المختار، رئیس انجمن عرب در انگلستان، جلال گنجه‌ای از اعضای ارشد گروهک تروریستی منافقین حضور داشتند.

مریم رجوی در این نشست با بیان اینکه ماه رمضان را ماه همبستگی با مردم مقاوم سوریه اعلام می‌کنیم افزود: امشب در این اجتماع و در این افطار، سوریه مجروح و خون‌فشان را مد نظر داریم و از قهرمانی و ایستادگی مردمش تجلیل می‌کنیم.
منبع:پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار