آغاز ثبت نام در دبیرستان‌های شاهد از اول تیرماه

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش ازآغاز ثبت نام در دبیرستان‌های شاهد از اول تیرماه خبرداد و گفت: دانش آموزان متوسطه اول و دوم تا 15روز ادامه دارد.

محمدحسین کفراشی در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» ایسنا،‌ با اشاره به اینکه سامانه اینترنتی "سجا" به منظور ثبت نام متقاضیان ورود به مدارس شاهد درنظر گرفته شده است گفت:  اکنون در فصل ثبت نام قرار داریم و ثبت نام دانش آموزان ابتدایی از اول خرداد آغاز و به مدت 15 روز ادامه داشت. ثبت نام  دانش‌آموزان دوره متوسطه اول و دوم در سامانه اینترنتی سجا نیز از هفته آینده اول تیرماه آغاز می‌شود و تا 15 روز بعد ادامه خواهد داشت.

وی افزود:  معمولا مدارس پس از ثبت‌نام، بررسی و تطبیق مدارک ارائه شده در سامانه سجا را انجام می‌دهند. تا پایان تیرماه نتایج نهایی ثبت نام متوسطه اول و دومنیز اعلام و در نهایت پس از طی مراحل مربوط تا اول مرداد ثبت نام‌ قطعی انجام می‌شود.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه شهریه مدارس شاهد در مقطع ابتدایی 350 تا 530 هزار تومان است اظهار کرد: شهریه دوره اول متوسطه مدارس شاهد 400 تا 600 هزار تومان و شهریه دوره دوم متوسطه 480 تا 780 هزار تومان تعیین و به تصویب رسید.

کفراشی افزود: البته تخفیف شهریه 40 درصدی برای جانبازان 25 تا 50 درصد و تخفیف شهریه 20 درصدی برای جانبازان زیر 25 درصد خواهیم داشت و بنیاد شهید نیز برای جانبازان 70 درصد به بالا  فرزندان شهدا تا 75 درصد هزینه‌ها را تقبل می‌کند.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار