‫تصادف دلخراش شیرینی سفر را تلخ کرد + عکس

رکنا: تصادف اتوبوس حامل گردشگران چینی با خودروی دیگر منجر به کشته شدن یک تن و زخمی شدن 2 نفر شد.

به گزارش رکنا، اتوبوس یک گروه تور شانگهای در امریکا با خودروی دیگر که حامل دو سرنشین بوده تصادف می کند که منجر به مرگ یک گردشگر چینی و زخمی شدن 2 تن دیگر از گردشگران شده است. طبق اظهارات "آنا رز" سخنگوی پلیس، اتوبوس حامل 19 نفر بوده که یک گردشگر چینی کشته شده و بقیه نیز زخمی شدند که حال دو تن از آنها نیز وخیم گزارش شده است. طبق گفته مدیر گردشگری شانگهای فردی که در این سانحه رانندگی جان خود را از دست داده از استان جیانگ سو و دو مصدوم دیگر که حال شان وخیم گزارش شده از شانگهای هستند. گردشگران دیگر نیز جراحات سطحی دیده اند. حادثه نزدیک خانه ویلایی جورج واشنگتن نخستین رئیس جمهور امریکا، در ویرجینیا رخ داده است. طبق گزارش پلیس محلی رانندگان دیگر برای نجات جان مسافران به دام افتاده در اتوبوس لحظه ای درنگ نکرده بودند. قربانیان این رویداد به 3 بیمارستان محلی انتقال داده شده اند. سفارت چین در امریکا حضور 17 شهروند چینی را در اتوبوس تایید کرده است. علت حادثه هنوز مشخص نشده و مقامات کنسولگری چین در محل حاضر شدند و برای ارائه کمک های لازم به همشهریان شان در بیمارستان حاضر هستند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار