رومانی 1-1 سوئیس/ یک پای سوئیس در مرحله بعد

وبسایت رسمی برنامه نود - سوئیس از شکست مقابل رومانی گریخت تا در آستانه صعود به دور بعد یورو قرار بگیرد.

به گزارش وبسایت نود، تیم های رومانی و سوئیس ساعت 20:30 در دور دوم مرحله گروهی از گروه اول یورو 2016 به مصاف یکدیگر رفتند.

سوئیس بازی را بهتر آغاز کرد و چند فرصت مناسب هم بدست آورد اما نتوانست از آن ها استفاده کند تا رومانی در دقیقه 18 روی خطای لیخشتاینر صاحب یک ضربه پنالتی شود. استانکو همانند دیدار مقابل فرانسه توانست پنالتی اش را به گل تبدیل کند.

رومانی از بهم ریختگی سوئیس پس از گل استفاده کرد و در دقیقه 28 می توانست به گل دوم برسد اما ضربه بازیکن این تیم به تیر خورد و به بیرون رفت. سوئیس رفته رفته خودش را دوباره پیدا کرد و در چند صحنه هم خطرناک ظاهر شد اما نیمه نخست در نهایت با برتری رومانی به پایان رسید.

بازی در نیمه هجومی سریع آغاز شد و هر دو تیم میل به حمله داشتند اما این سوئیس بود که در دقیقه 57 توسط ضربه والی تماشایی مهمدی به گل رسید تا بازی مساوی شود. در ادامه ورود امبولو به زمین باعث شد سوئیس کنترل بازی را در دست بگیرد و فشار زیادی روی دروازه رومانی وارد کند. با نزدیک شدن به دقایق پایانی از فشار حملات سوئیس کاسته شد تا بازی در این دقایق متعادل و آرام دنبال شود. 

این بازی در نهایت با همان نتیجه تساوی 1-1 به پایان رسید تا سوئیس 4 امتیازی شود و در آستانه صعود به مرحله یک هشتم قرار بگیرد.

2031

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار