فیلمبرداری پلیس از روابط جنسی مردم!

تعدادی از افسران پلیس بریتانیا به اتهام استفاده غیرمجاز از هلیکوپتر پلیس برای فیلمبرداری از روابط جنسی مردم راهی دادگاه می‌شوند.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : به نقل از ایندیپندنت، چند افسر پلیس فعال و یا بازنشسته در «سوث یورکشایر» انگلستان به همراه یک خلبان سال آینده میلادی باید به اتهام استفاده غیرمجاز از هلیکوپتر پلیس برای فیلمبرداری از روابط جنسی مردم محاکمه خواهند شد.
 
تاکنون چهار نفر پیرامون این ماجرا دستگیر شده‌اند. گفته شده که این چهار مظنون از یک هلیکوپتر برای فیلمبرداری از مردم هنگام برقراری روابط جنسی و یا هنگام عریان شدن به طور کاملا غیرقانونی فیلمبرداری کرده‌اند.
 
در همین ارتباط متیو لوکاس، 41 ساله، لی والز، 46 ساله، آدریان پوگمور، افسر سابق پلیس و 50 ساله و متیو لوزمور، خلبان پلیس و 44 ساله در دادگاه شفیلد کراون حاضر شدند تا پیرامون اتهامات وارده توضیح دهند.
 
همین اتهامات به مالکوم ریوز، 63 ساله، که تا پیش از بازنشستگی در سال 2013 به عنوان خلبان در دپارتمان پلیس سوث یورکشایر خدمت می‌کرد نیز وارده شده اما وی از حضور در دادگاه روز سه‌شنبه امتناع ورزید.استفاده در مجموع چهار اتهام بین سال‌های 2009 تا 2012 – یکبار در ماه اوت 2007، دو بار در یک روز در ماه ژوئیه 2008 و یکبار نیز در ژوئیه 2012 – به این افراد وارد شده است. یکی از این اتهامات «مشاهده و فیلمبرداری از شخصی عریان بدون اطلاع و رضایت وی» بوده است.

این پنج افسر پلیس حالا باید به اتهام «سو استفاده از منابع پلیس برای مقاصد خارج از وظیفه‌های استخدامی آن‌ها از جمله مشاهده و فیلمبرداری از روابط جنسی مردم» پاسخ دهند.
 
دپارتمان پلیس سوث یورکشایر تایید کرده که تنها لوکاس و والز در حال حاضر در استخدام پلیس هستند. گفتنی است هر پنج نفر اتهامات وارده را رد کرده‌اند.
 
منبع: Independent
ترجمه: وبسایت فرادید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار