X بستن تبلیغات
5. Fixed

مجریان عملیاتهای داعش با قایق در راه اروپا هستند

به گزارش فرهنگ نیوز، یک منبع امنیتی بلژیک اعلام کرد که پلیس این کشور به تازگی هشداری با این مضمون دریافت کرده است که شماری از عناصر داعش برای انجام اقدامات تروریستی، سوریه را به مقصد اروپا ترک کرده اند. مرکز مدیریت بحران بلژیک با اشاره به این که این هشدار به اطلاع همه نیروهای پلیس این کشور رسیده است، اعلام کرد: «با این وجود تدابیر فوری برای بالا بردن سطح امنیتی در حد بسیار زیاد، در بلژیک صورت نگرفته است».

روزنامه "دی اچ" بلژیک این هشدار را به مرکز مبارزه با تروریسم این کشور نسبت داده و به نقل از این مرکز نوشته است که «گروهی از عناصر تروریستی، بدون آن که ویزا داشته باشند، حدود 10 روز پیش سوریه را ترک کرده اند تا با استفاده از قایق و به صورت قاچاقی وارد اروپا شوند».

این هشدار دو روز پس از حمله ای صادر شده است که در آن یکی از عناصر داعش،  یک پلیس فرانسوی و همسرش را در پاریس به قتل رساند. پیش از این نیز فرد مسلحی که وفاداری خود را به داعش اعلام کرده بود، با حمله به کلوپ شبانه همجنسگرایان در اورلاندوی آمریکا، 50 نفر را کشت و 53 نفر را زخمی کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار