واکنش فولادی‌ها به اظهارات افشارزاده

 به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، همانطور که در خبرها خواندید بهرام افشارزاده امروز در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه استقلال ضمن اعتراض به رای کمیته انظباطی به بخشیده شدن اسماعیل شریفات در شب قبل از بازی با استقلال اشاره کرد و گفت باید حنیف عمران‌زاده را برای بازی با ذوب‌آهن می‌بخشیدند.

سرپرست فولاد خوزستان در گفت‌وگو با ایلنا، به این مصاحبه افشارزاده اینطور واکنش نشان داد: قبل از متهم کردن دیگران باید راجع به آن موضوع پرس‌وجو کنیم. آقای افشارزاده هم باید درباره این مساله بداند که محرومیت اسماعیل شریفات به لیگ مربوط بود ولی به اشتباه می‌خواستند این محرومیت را در جام حذفی اعمال کنند که ما به این مساله اعتراض کردیم چون محرومیت بازیکن ما باید در لیگ اعمال می شد. کمیته انظباطی هم بررسی کرد که حرف ما غیر منطقی نیست و رای به بخشش اسماعیل در جام حذفی دادند.

لازم به ذکر است که حنیف عمران زاده بعد از بازی با ملوان، انتقاداتی را راجع به کمیته انضباطی مطرح کرد که همین موضوع باعث محرومیت مدافع استقلال شد./110

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار