بازیکنان و عوامل باشگاه نفت تهران: امتیاز تیم را توقیف کنید

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

بازیکنان، کادر فنی و اعضای تیم و باشگاه نفت تهران از رئیس فدراسیون فوتبال خواستند تا به منظور جلوگیری از تضییع حقوق شان، امتیاز این باشگاه را توقیف کند.

به گزارش انتخاب به نقل از سایت رسمی باشگاه نفت تهران، بازیکنان، کادرفنی، اعضای تیم و باشگاه نفت تهران برای جلوگیری از تضییع حقوق خود که شامل بخش عمده‌ای از مطالبات مالی‌شان می‌شود، طبق قانون باارائه درخواستی رسمی به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، خواستار توقیف امتیاز باشگاه نفت تهران و جلوگیری از نقل و انتقال آن تا زمان تسویه حساب کامل شدند. 

با ارائه این درخواست قانونی یکی دیگر از موارد اصلی که باعث می‌شود انتقال امتیاز باشگاه نفت تهران به باشگاه ملوان غیرقانونی باشد، تحقق پیدا کرد.

باشگاه نفت تهران در لیگ پانزدهم توانست با سرمربی گری علیرضا منصوریان و سرپرستی منصور قنبرزاده به مقام پنجمی دست پیدا کند ولی به دلیل مشکلات و محدودیت مالی و تمایل نداشتن وزارت نفت برای تیمداری، امتیاز این باشگاه به مزایده گذاشته شد و ملوان بندرانزلی که در فصل جاری به لیگ دسته اول سقوط کرده بود، امتیاز این تیم را خرید. با این حال سازمان لیگ با اعلام مواردی این نقل و انتقال را غیرقانونی اعلام کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار