تاریخ انتشار دقیق Dead Rising 4 مشخص شد

اگر تاکنون با بازی تاک همراه بوده باشید به خوبی می دانید که در نمایشگاه E3 2016 مشخص شد که بازی جدید Dead Rising 4 برای انتشار در تعطیلات سال جاری برنامه ریزی شده است.

هم اکنون مایکروسافت تاریخ دقیق انتشار این بازی محبوب را مشخص کرده که ۶ دسامبر ۲۰۱۶ برابر با ۱۶ آذر می باشد و قرار است برای پلتفرم های Xbox One و PC در دسترس قرار بگیرد.

این تاریخ انتشار برای بازی در فروشگاه Xbox اعلام شد و اینطور که به نظر می رسد مایکروسافت نیز به زودی این تاریخ انتشار را به صورت رسمی تایید می کند.

3079945-dr4

بازی جدید Dead Rising 4 دارای قابلیت های ویژه ای بوده و شخصیت اصلی آن فرانک وست می باشد که از نسخه ی اصلی این سری بازگشته است. هم چنین ویژگی جدیدی درون بازی وجود دارد که به بازیکن اجازه می دهد زره و قسمت بیرونی پوشش خود را به گونه ای شخصی سازی کند که بسیار مقاوم بوده و از آسیب دیدن جلوگیری کند. این شخصی سازی به گونه ای است که بتواند به خوبی از بازیکن محافظت کند و برای این کار از هر آیتم و تجهیزاتی که به دست می آورید می توانید استفاده کنید.

در نهایت باید بدانید که Dead Rising 4 یک بازی تمام عیار بوده و قرار است تمام کاربران را شگفت زده کند. در کنار آن اتفاقات درون بازی نیز درست در روز کریسمس رخ می دهد که همین امر خود حال و هوای جهان Dead Rising 4 را با نسخه های پیشین متفاوت ساخته است.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار