اطلاعات جدیدی در مورد God of War منتشر شد

یکی از سورپرایزهای کنفرانس های E3 2016 معرفی God of War جدید بود . این بازی دارای یک دید دوربین جدید ، لحظات ساکت تر و کریتوس مُسِن تر است. هم اکنون مدیر نوآوری بازی Cory Barlog اطلاعاتی را از این بازی در اختیار ما قرار داده است.

بارلوگ تایید کرد که God of War جدید در سال های زیادی بعد از God of War III رخ می دهد و شما در کل بازی به جای کریتوس در آن نقش آفرینی می کنید. تغییر بزرگ بعدی در God of War جدید گیمپلی آن است که کاملا از نو ساخته شده است. او می گوید که در این بازی به جای اساطیر یونان از اساطیر نورس استفاده شده است .

در مورد جهان باز بودن بازی همچنین اشاره شد که این بازی بزرگ هست ولی جهان باز نیست . بارلوگ همچنین اظهار داشت که آنها قصد داشتند تا بازی را با تجربه ای مانوس تر بسازند تا با آنها ارتباط نزدیک تری برقرار کند :

ما دوست داشتیم که خیلی چیزها تحت کنترل کاربر باشد. دوربین واقعا یک مکانیک اساسی در بازی است و ما آموختیم که آن مهم ترین چیز در بازی های ویدیویی است. من میدونم که شما انتظار دارید که همان دسترسی ها و انتخاب ها رو توی بازی داشته باشید که در سری های قبلی دیدید ولی این چشم انداز جدید به شما برداشتی جدید از بازی می دهد.

بارلوگ همچنین گفت که در بازی می توان یک سری حوادث سریع رو لمس کرد که در عناوین قبلی شاهد آنها نبودیم . او بیتشر از این در رابطه با بازی توضیح نداد و گفت که در آینده در مورد God of War بیشتر صحبت می کنند.

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار