با تفنگ PlayStation VR آشنا شوید + گیم پلی Farpoint

دیروز صبح شاهد برگزاری کنفرانس E3 پربار سونی بودیم . در این رویداد ما اطلاعات جدیدی نسبت به بازی های PlayStation VR به دست آوردیم که یکی از آنها Farpoint است . این بازی شوتر انحصاری هدست واقعیت مجازی سونی است و از کنترل های حرکتی استفاده می کند .

ابتدا تریلر این بازی را ببینید و سپس ادامه ی مطلب را دنبال کنید :

به منظور بازی های شوتر حرکتی ، این شرکت در وبلاگ خود یک لوازم جانبی به شکل تفنگ را معرفی کرده که در عناوینی مثل Farpoint کاربرد دارد. یه جورایی میشه بوییم که این دستگاه ما را یاد PlayStation Move Sharpshooter می اندازد ولی این وسلیه که PS VR Aim Controller نام دارد نسخه ی فن آوری پیشرفته تر و همچنین دقیق تر Sharpshooter است

PS-VR-Gun

Aimهمچنین طراحی منحر به فرد و ویژه ای نسبت به نسل قبل خود دارد . مثلا اینکه بدنه ی سفید و منحنی های نرم تری دارد که با طراحی PS VR خیلی جور است. در هنگام استفاده از این دستگاه دیگر نیازی به کنترلر Move نیست ، چرا خود آن جهت یابی و سنجش حرکت را در خود دارد. سونی و سازنده ی Farpoint ایمپلاس گیر ، قول داده اند که حالت دقیق و واقع بینانه تری برای بازی ارائه دهند که با این کنترلر نیز سازگار باشد .

موسس کمپانی آقای سث لوئیسی توضیح می دهد که ردیابی آن یک به یک است به این معنی که هم زمان که آن را نگه داشته اید می توانید اشاره هم کنید و هر دو عمل در بازی یکسان هستند. این خوN به شما اجازه می دهد تا در بازی Farpoint کارهایی را انجام دهید که در یک عنوان استاندارد fps امکان پذیر نیست .

علاوه بر Farpoint سونی در رویداد E3 2016 خود یک عالمه بازی های واقعیت مجازی را برای PS VR اعلام نمود که می توان از آنها به VR Batman Arkham ، Final Fantasy XV ، ماموریت Star Wars Battlefront X-Wing و Resident Evil 7  اشاره کرد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار