تریلر بازی «افسانه زلدا» همه‌ی چیزی است که نیاز دارید از کنفرانس نینتندو ببینید!

بالاخره بعد از چندسالی که نینتندو از یک «افسانه زلدا»ی در دست توسعه صحبت می‌کرد، شب گذشته در کنفرانس ویدئویی این شرکت در E3 2016 نام کامل این بازی به همراه یک تریلر بسیار زیبا منتشر شد. با هم تریلر Legend of Zelda: Breath of the Wild را تماشا می‌کنیم: در چهار سال گذشته نینتندو…

بالاخره بعد از چندسالی که نینتندو از یک «افسانه زلدا»ی در دست توسعه صحبت می‌کرد، شب گذشته در کنفرانس ویدئویی این شرکت در E3 2016 نام کامل این بازی به همراه یک تریلر بسیار زیبا منتشر شد. با هم تریلر Legend of Zelda: Breath of the Wild را تماشا می‌کنیم:

در چهار سال گذشته نینتندو از این بازی به عنوان بزرگ‌ترین زلدای ممکن یاد کرده و حالا می‌بینیم که سیاه‌چال‌های بازی بزرگ‌تر و دنیای وسیع‌تر بازی آن‌چنان خبرنگاران را شگفت زده کرده که در دموی E3 که بخش کوتاهی از بازی است نمی‌توانند همه‌ی آن‌چه در اختیارشان گذاشته شده را بگردند. با این‌حال بدون شک اندازه‌ی نقشه همه چیز در بازی نیست، و بدون گیم‌پلی معنایی ندارد. در این تریلر مشاهده کردیم که لینک با تجهیزات مورد انتظار تجهیز شده و با این‌حال راه‌ و روش متفاوتی برای شکست دادن دشمنان و پیشروی در بازی هم دارد.

اطلاعات بیشتر از این بازی به زودی منتشر می‌شود و انتظار می‌رود این بازی در سال 2017 برای کنسول نینتندو وی‌یو عرضه شود.

gamenews

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار