درگیری پلیس و اشرار در فسا

فرمانده انتظامی فارس از وقوع یک مورد حادثه درگیری اشرار با نیروهای تخصصی پلیس این استان در روستای حاجی آباد قره بلاغ شهرستان فسا و از کشته شدن پنج نفر اشرار در این حادثه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه فارس، گودرزی با اعلام این خبر افزود: در پی اطلاع از حضور اشرار سابقه‌دار و قاچاقچی در روستای قره بلاغ فسا ساعت پنج صبح چهارشنبه 26 خرداد یک گروهان از تکاوران مستقر در کوار با هماهنگی دستور قضایی به محل اعزام شدند.

وی افزود: به دلیل تیراندازی که از سوی اشرار و حامیانشان در آن محل اتفاق افتاد و در پی آن یکی از نیروهای پلیس مورد اصابت گلوله از ناحیه پا قرار گرفت، نیروهای ما مجبور به تیراندازی و کشتن دو نفر از آنها (حامیان) شدند.

فرمانده انتظامی فارس ادامه داد: سه نفر اشرار اصلی که دو مرد و یک زن بودند در ساختمانی سه طبقه اقدام به تیراندازی کردند و نیروهای کمکی و ویژه ما در محل حضور پیدا کردند و هر سه تیرانداز در این حادثه کشته شدند.

وی گفت: جنازه دو نفر توسط نیروها جمع شد و به دلیل آتش سوزی در ساختمان هنوز طبقه سوم پاکسازی نشده و احتمال می‌رود که جنازه نفر سوم در این طبقه باشد.

وی گفت: اشرار دارای سابقه محکومیت به زندان، آدم ربایی، قتل، حمل سلاح غیرمجاز و... بودند.

فرمانده انتظامی فارس بیان کرد:  در این جریان سه برادر شرور نیز به همراه سلاح غیرمجاز دستگیر شدند.

*عکس تزیینی است.

انتهاي پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار