نامه‌نگاری وزیر بهداشت با ر

درپی درج مطلبی در برخی از رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر ارسال نامه از سوی وزیر بهداشت به رئیس جمهور، با عنوان «هشدار شکست طرح تحول سلامت» به دلیل عدم تامین منابع مالی مورد نیاز، وزارت بهداشت ارسال چنین نامه‌ای را تکذیب کرد.

به گزارش سرویس سلامت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: به طور معمول وزرا و مقامات مسئول دولتی نظرات و مطالبات خود را در طی جلسات هیئت دولت یا در مذاکرات خصوصی با رئیس جمهور مطرح می‌کنند. بنابراین ارسال نامه‌ای با این مضمون و محتوا واقعیت ندارد.

بر این اساس طرح تحول نظام سلامت نیز همچنان با قوت ادامه خواهد یافت. هر چند در مسیر اجرای هر چه بهتر این طرح نیازمند عمل به تفاهمات، توافقات و تعهدات صندوق‌های بیمه‌ای یک ضرورت است.

از طرفی گلایه همیشگی وزارت بهداشت همچنان پابرجاست و معتقد است که عدم تامین منابع مالی پایدار و تاخیر در پرداخت مطالبات بیمارستان‌ها موجب تضعیف فرایند خدمت‌رسانی می‌شود. در عین حال این وزارتخانه با استعانت از ایزد منان و اتخاذ تمهیدات لازم به تعهدات در این زمینه پایبند است.

بنابراین هرگونه فضاسازی رسانه‌ای و انعکاس موارد غیر واقع در این زمینه کمکی به حل مشکلات سلامت مردم نخواهد کرد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار