X بستن تبلیغات
5. Fixed

زشت ترین رنگ برای پاکت سیگار + عکس -آکا

,[categoriy]

زشت ترین رنگ برای پاکت سیگار + عکس -آکازشت ترین رنگ برای پاکت سیگار + عکس -آکا

آکاایران: زشت ترین رنگ برای پاکت سیگار + عکس

آکاایران: زشت ترین رنگ برای پاکت سیگار + عکس

دولت های انگلیس و فرانسه از طرح استفاده از زشت ترین رنگ جهان با ترکیب سبز و قهو ه ای در بسته بندی پاکت های سیگار حمایت کردند.

به گزارش آکاایران: محققان معتقدند که رنگ بسته بندی سیگار تاثیر زیادی در کاهش تمایل افراد به مصرف سیگار دارد بطوریکه در مطالعات انجام شده در استرالیا با استفاده از رنگ های خاص در بسته بندی سیگار از سال ۲۰۱۲ مصرف سیگار به طور محسوسی کاهش یافته است.

محققان معتقدند که زشت ترین رنگ موجود با نام رسمی Pantone 448 C با ایجاد حس غریب و ناخوشایند در کاهش مصرف سیگار بسیار موثر است. در واقع با جایگزینی این رنگ زننده به جای رنگ های زیبا و براق در بسته بندی فعلی پاکت سیگار انتظار می رود مصرف سیگار کاهش یابد.

محققان معتقدند که تصویب طرح فشار بر کارخانه های ساخت دخانیات و طراحی بسته هایی با رنگ زننده و با استفاده از هشدارهای سلامتی بزرگ، تاثیر زیادی در کاهش مصرف دخانیات خواهد داشت. در واقع استفاده از قوانین جدید ساخت و بسته بندی سیگار در کنار سایر فاکتورهای اقتصادی مثل افزایش مالیات بر سیگار و لغو بیمه افراد سیگاری سهم چشمگیری در افزایش موفقیت طرح جلوگیری از مصرف دخانیات خواهد داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار