X بستن تبلیغات
5. Fixed

مذاکرات پرسپولیس با کاوه رضایی بی نتیجه ماند/ کاوه استقلالی می شود؟!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علی‌‌اکبر طاهری بعد از جلسه‌ای که عصر روز گذشته (سه‌شنبه) با مدیربرنامه‌های کاوه رضایی داشت، نشست دیگری را چند ساعت بعد با حضور خود این بازیکن و در مکانی غیر از باشگاه پرسپولیس برگزار کرد، اما بازهم توافقی بین طرفین حاصل نشد.

در آخرین جلسه‌ای که بین طاهری و کاوه رضایی در حضور مدیربرنامه‌های این بازیکن برگزار شد، طرفین بر سر چند مسئله اختلاف‌نظر داشتند. مهم‌ترین اختلافات آنها بر سر رقم قرار‌داد و دو بندی بود که رضایی تمایل داشت در قراردادش باشد. بازیکن پیشین تیم ذوب‌آهن خواستار این بود که در قراردادش بندی آورده شود، مبنی بر اینکه هر موقع پیشنهاد خارجی داشت بدون مشکل از پرسپولیس برود و خواسته دیگر وی تعهد باشگاه پرسپولیس در پرداخت به موقع پول او بود.

خواسته‌های این بازیکن مورد موافقت طاهری قرار نگرفت و سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز شرایط این باشگاه برای جذب رضایی را به او و مدیربرنامه‌هایش اعلام کرد.

قرار است رضایی پیشنهادات تیم‌های دیگر را بررسی و بعد از مقایسه آنها با پیشنهاد سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد تیم آینده خود تصمیم بگیرد. این در حالی است که احتمال پیوستن رضایی به استقلال و دو تیم شهرستانی وجود دارد.

116

تسنیم

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار