‫انتشار تصاویر خصوصی یک زن از سوی شوهر انتقامجو +عکس

گروه خبرنگاران ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ 525 بازدید اولین نفری باشید که درباره این خبر نظر میدهید. انتشار تصاویر خصوصی یک زن از سوی شوهر انتقامجو+عکس

رکنا: مردی که برای انتقام گیری از همسرش اقدام به بارگذاری عکس های خصوصی از وی در اینستاگرام کرده بود دستگیر شد.

به گزارش رکنا، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی گفت: مردی 35 ساله به پلیس فتا مراجعه کرد و اظهار داشت که به دلیل این که با همسرم اختلاف داشتم او مهریه اش را به اجرا گذاشت ومن برای مدتی به زندان افتادم اما متوجه شدم که همسر قانونی من که هنوز حکم طلاقی برایش صادر نشده عکس های خصوصی و نامتعارف خود را دراینستاگرام به نمایش گذاشته و خودش را زنی مجرد معرفی کرده است.  
سرهنگ"حسینی" افزود: طبق شکایت این مرد متخصصان اداره مبارزه با جرائم رایانه فتا بررسی ها و تحقیقات سایبری را آغاز کردند که هنگام جمع آوری مستندات دریافتند صفحه ایجاد شده در اینستاگرام توسط خود این مرد راه اندازی شده و او اقدام به بار گذاری عکس های  همسر خود کرده است.
وی با بیان این که مرد انتقامجو از این کار قصد اتهام زنی به همسر خود که مراحل جدایی را سپری می کرد داشته است، افزود: با ارائه مستندات و ادله دیجیتال دست او رو شد و جز بیان حقیقت چاره ای نیافت و عنوان کرد زمانی که  همسرم مرا به دلیل نپرداختن مهریه به زندان انداخت همان موقع کینه او در دلم بیشتر شد و وقتی از زندان مرخصی گرفتم این صفحه را ایجاد کردم تا از این طریق من هم حرفی برای گفتن داشته باشم.  
سرهنگ حسینی تصریح کرد: متهم همراه با پرونده به دادسرا معرفی شد.


برای دیدن حوادث روز کلیک کنید.

کانال رسمی رکنا در تلگرام

صفحه رسمی رکنا در اینستاگرام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار