تصاویر: آشوب در پاریس -آکا

آکاایران: مجله آکا ایران: در بحبوحه مسابقات فوتبال جام ملت های اروپا که در فرانسه در حال برگزاری است ده ها هزار نفر روز سه شنبه در اعتراض به قوانین کار در خیابان های پاریس دست به تظاهرات زدند. 

 پلیس فرانسه برای متفرق کردن تظاهرات کنندگان از گاز اشک آور استفاده کرد. در همین حال، شرکتی که مسئولیت برج ایفل را بر عهده دارد در بیانیه ای اعلام کرد این مجموعه روز سه شنبه «به دلیل اعتصاب عمومی» تعطیل است.  

گفته می شود در درگیریهای پاریس، حداقل ۴۰ نفر زخمی شدند و نیروهای پلیس حداقل ۵۸ نفر را بازداشت کردند. مقامات فرانسوی اعلام کردند که در این درگیری ۲۹ نیروی پلیس هم زخمی شدند.

درخواست برگزاری این تظاهرات از سوی هفت اتحادیه کارگری و دانشجویی مطرح شده بود. کارگران بخش راه آهن و تاکسی داران نیز به این اعتصاب پیوسته اند. اتحادیه کارگری فرانسه اعلام کرد تظاهرات در پاریس بزرگترین تظاهرات سه ماه اخیر است.

,خارج از مرز,[categoriy]

تصاویر: آشوب در پاریس -آکاخارج از مرز

آکاایران: تصاویر: آشوب در پاریس

,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy] ,خارج از مرز,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار