X بستن تبلیغات
5. Fixed

اعتصاب خلبانان «ایرفرانس» ۴۰ میلیون یورو خسارت زد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، مدیرعامل شرکت هواپیمایی «ایرفرانس» فرانسه خسارت ناشی از اعتصاب چهار روزه خلبانان این شرکت هواپیمایی را بیش از 40 میلیون یورو ارزیابی کرد.

«فردریک گاژی» مدیرعامل ایرفرانس در گفت‌وگو با خبرگزاری فرانسه در اظهاراتی اعلام کرد: «پیامد مالی اعتصاب چهار روزه خلبانان شرکت هواپیمایی ایرفرانس که از روز شنبه گذشته از سوی اتحادیه خلبانان این شرکت آغاز شد، احتمالا از 40 میلیون یورو فراتر است.

وی افزود: «تا پایان هفته جاری ملاقاتی با هدف ازسرگیری مذاکرات به اتحادیه‌ها پیشنهاد خواهد شد.»

در حالی که فرانسه میزبان رویداد مهم ورزشی جام ملت‌های اروپاست، برخی خلبانان این کشور به نشانه نارضایتی از دولت و با هدف دستیابی رسیدن به شرایط شغلی بهتر، از روز شنبه به اعتصاب کارگران بخش شهری و راهبران قطار این کشور پیوستند. 

دلایل اعتصاب‌ در بخش‌های مختلف فرانسه متفاوت است اما این اعتصاب‌ها در مجموع نارضایتی‌های گسترده در فرانسه را نشان می‌دهد و این در حالیست که دولت سعی دارد قوانین مربوط به ساعات کاری و موارد اخراج کارگران را تغییر دهد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار