مدل لباس بازیگران ایرانی در مهمانی بارکد+تصاویر

سینماگران حاضر در جلسات رونمایی از فیلم‌ها یا اکران خصوصی یا جزو عوامل اصلی فیلم هستند یا به عنوان مهمان در مراسم حضور پیدا می‌کنند .

مدل لباس بازیگران ایرانی در مهمانی بارکد

مدل لباس بازیگران ایرانی

 سینماگران حاضر در جلسات رونمایی از فیلم‌ها یا اکران خصوصی معمولاً دو قسم‌اند. یا جزو عوامل اصلی فیلم هستند یا به عنوان مهمان در مراسم حضور پیدا می‌کنند که طبیعی است این تفاوت، دو نوع متفاوت پوشش را طلب کند. عوامل اصلی فیلم به عنوان میزبانان شناخته می‌شوند و باید فراتر از سلیقه‌های فردی، خودشان را به عنوان یک جز از کل در نظر بگیرند تا هم در مقابل مهمانان، هم مخاطبان و هم رسانه‌ها و عکاسان موجه و خوش‏پوش جلوه کنند. اما وضع برای مهمانان ساده است؛ آنها صرفاً به عنوان یک مهمان مستقل به مراسم دعوت شده‌اند و طبیعی است که لباس آنها کمتر رسمی و مجلسی باشد و بیشتر ترجیح می‌دهند که لباس‌های متناسب با فصل بهار، رنگارنگ و راحت بپوشند که با نگاهی اجمالی به چند عکس مراسم اکران بارکد می‌توان این تفاوت‌ها را بهتر و بیشتر مشخص کرد.

 مدل لباس بازیگران ایرانی در مهمانی بارکد

رضا یزدانی / رنگ‌های زرد و آبی رنگ‌های مکمل به شمار می‌روند و بدیهی است که ترکیب آنها نوعی جلوه بصری شیک به ظاهر رضا یزدانی بخشیده است. علاه بر این از آنجا که هر دو رنگ شاد به حساب می‌آیند، کاملاً متناسب با فصل بهار قرار می‌گیرند. تنها ضعف تیپ یزدانی به چروک‌های پیراهن و زانوخوردگی شلوار مربوط می‌شود که به نوعی از شیک بودن آنها کم می‌کند. ژست ایستادن یزدانی نیز نوعی بیتفاوتی را القا می‌کند که در تضاد با حضور مشتاقانه یک مهمان به نظر می‌رسد.

مدل لباس بازیگران ایرانی در مهمانی بارکد

 مهتاب کرامتی/  لباسی تیره پوشیده که تنها رنگ موجود در ظاهر او آبی نفتی شال و آبی روشن دستبند اوست که اگر با کیف یا کفش او ست می‌شد، تنوع بصری بهتری شکل می‌گرفت اما در شرایط کنونی انگار صرفا چیزی روی سرش انداخته و راهی مراسم شده است! کیف او بر عکس بزرگی کنونی، می‌توانست شکل جمع و جورتری داشته باشد تا هم مانتوی او بیشتر به نظر آید و هم خود کیف مسلط بر تیپ او واقع نشود. نحوه نگه داشتن گوشی‌ها هم که انگار جزو کلیشه‌های بازیگران است، در صورتی که خیلی ساده می‌توان آن را در کیف کوچک دستی یا در مورد کرامتی در کیف بزرگش قرار داد تا دست‌ها راحت قرار گیرند و نوعی احساس راحتی و خنکی از زبان بدن کرامتی نصیب مخاطب شود.

مدل لباس بازیگران ایرانی در مهمانی بارکد

 لیندا کیانی/ یکی از بهترین لباس‌ها متعلق به لیندا کیانی است. خطوط اوریب روسری براق او نوعی رازآلودگی به چهره‌اش بخشیده که در تقابل با کیف تقریبا ساده او بیشتر برجسته می‌شود. اما بهترین ایده در  لباس او ست کردن کیف و کفش است که هر دو رنگ‌هایی از نخودی و کرم هستند که از لحاظ تناسب با فصل بهار نمایش خوبی دارد و علاوه بر این ترکیب این رنگ‌ها با مانتوی سیاه ساده، نوعی وقار و صمیمیت به او می‌بخشد.

مدل لباس بازیگران ایرانی در مهمانی بارکد

 محسن کیایی/  مثل لیندا کیانی، کیایی هم سعی کرده از لحظ هارمونی رنگ‌ها شیک ظاهر شود اما مشکل اینجاست که معمولاً کفش و کمربند در تیپ مردانه همرنگ باید باشند اما در اینجا تشکیل یافته‌اند از دو رنگ قهوه‌ای و شتری که نوعی شلختگی به تیپ اضافه می‌کند. اما پیراهن او تناسب لازم با شلوارش را دارد. دگمه‌هایی تقریباً همرنگ کمربند که متاسفانه شکل بی نظم یقه‌ها کمی از گرمای این پیراهن کم می‌کند. ژست ایستادن او نیز به نوعی  تحمیلی به نظر می‌رسد انگار که چاره‌ای نیست! و «باید اینجا بایستم و لبخند بزنم» در صورتی که همان مشکل نگه داشتن گوشی‌ها اینجا هم برجسته می‌شود.

 مدل لباس بازیگران ایرانی در مهمانی بارکد

 مهرداد صدیقیان/ همیشه سعی می‌کند شیک‌پوش جلوه کند. یکی از متفاوت‌ترین تیپ‌ها را دارد. کت ساده، پیراهن سفید، شلوار مشکی و کفش براق در عین سادگی نوعی رازآلودگی به شخصیت او می‌بخشد که با موهای پریشان و تهریشی که دارد، این رازآلودگی و درونگرایی دو چندان می‌شود.انگار که می‌خواسته مرموز جلوه کند. اما کماکان گوشی‌ها به ضرر زیبایی شناسی و هوشمندی او  ظاهر می‌شوند.

 مدل لباس بازیگران ایرانی در مهمانی بارکد

 بهاره کیان افشار/ از معدود کسانی است که از شر گوشی‌ها خلاص شده! و شکل قرار گرفتن انگشتانش نوعی مهربانی، صمیمیت و بی‌آلایشی را انتقال می‌دهد. مانتوی او تقریبا همرنگ کفشش است. ترکیب نقش و نگار آبی روی مانتو با رنگ طوسی و رنگ آبی شال نوعی شادابی به صورت او بخشیده اما مشکل اینجاست که شیوه قرار دادن شال کمی شتاب‌زده و شلخته به نظر می‌رسد.او سعی کرده که هارمونی رنگ‌ها را رعایت کند اما معلوم نیست چرا در فصل بهار لباسی ضخیم به تن دارد که می‌توان گفت تنها لباس ضخیم مراسم به شمار می‌رود.

 مدل لباس بازیگران ایرانی در مهمانی بارکد

 بهرام رادان و پژمان بازغی /  در فصل بهار معمولاً شیک پوشان سعی می‌کنند از رنگ‌های  گرم مثل نخودی، سفید، کرم و آبی استفاده کنند که در ترکیب لباس بهرام رادان و پژمان بازغی این مهم دیده می‌شود. اما دو نوع متمایز این ترکیب، زمانی مهم جلوه می‌کند که دریابیم بازغی در لباس خود راحت‌تر و بیغل و غش‌تر ظاهر شده بر عکس رادان که یقه بزرگ پیراهنش، کت او را در تنگنا قرار داده. در واقع او از آبی آسمانی و آبی تیره به خوبی استفاده کرده اما حواسش به تناسب این رنگ‌ها نبوده و در کل کمی شتاب‌زده ظاهر شده است. در تیپ بازغی اما ترکیب رنگ کرم و سفید به خوبی نوعی گرما و شادابی را انتقال می‌دهد که با کفش‌های لیموی کمرنگ این شادابی دوچندان می‌شود اما مشکل این جاست که در کل اجزای تیپ او متناسب به نظر نمی‌رسد. انگار هر کدام به طور پراکنده جذابند اما در تشکیل یک کل هدفمند ناتوان.

مدل لباس بازیگران ایرانی در مهمانی بارکد


    
      

 رضا کیانیان /  در این میان رضا کیانیان با تیپی جالب ظاهر شده است.از تناسب بند کفشش با رنگ پیراهنش گرفته تا نوعی رهایی که در باز کردن دگمه‌های پیراهنش به چشم می‌خورد. اما مشکل اینجاست که به عنوان بازیگر اصلی فیلم، کمتر رسمیت لازم را دارد. این لباس به نظر می‌رسد برای پیاده روی و مهمانی‌های خودمانی مناسب باشد نه جلسه اکران فیلم.

 مدل لباس بازیگران ایرانی در مهمانی بارکد

 سحر دولتشاهی /  یکی از شلخته‌ترین تیپ‌ها متعلق به سحر دولتشاهی است طوری که هر کدام از لباس‌ها ساز جداگانه‌ای می‌نوازند! شال شاد و بهاری، شلوار سیاه، و ترکیب مانتو با  پیراهنی که کمتر تناسبی با هم دارند و البته با جنس جیر یا مخمل کفشش نیز هم‌خوانی ندارد. دولتشاهی خواسته شاد و سرزنده جلوه کند که با شالش به این خاصیت دست پیدا کرده اما پوشش کفش و شلوار دقیقاً در تضاد با این سرزندگی قرار می‌گیرد.

 مدل لباس بازیگران ایرانی در مهمانی بارکد

 پیمان معادی / میان این بازیگران به نظر می‌رسد پیمان معادی در انتخاب و ترکیب لباسش بهتر از بقیه کار کرده. او که انگار علاقه زیادی به رنگ‌های سرمه‌ای و آبی دارد -در جشنواره فجر هم چند بار با این رنگ‌ها دیده شده- کت سرمه‌ای پوشیده با پیراهن یاسی که نوعی وقار و جذابیت را تداعی می‌کند. هر چند که دکمه باز پیراهنش کمی از آراستگی تیپ او کاسته اما در کل به نسبت بقیه سعی کرده تناسبات حداقلی را رعایت کند. در کنار شلواری اتو کشیده (شاید تنها شلوار اتوکشیده مراسم!)  و کفش براقی که کاملاً به چشم می‌آید و برازنده بازیگری معتبر است.

 مدل لباس بازیگران ایرانی در مهمانی بارکد

 به این ترتیب به نظر می‌رسد میان پوشش میزبانان و مهمانان تفاوتی وجود ندارد و هر کس سعی کرده هر چه را که دم دستش بوده، بپوشد اما در این میان برخی بهتر ظاهر شده‌اند و نشان میدهند که علاوه بر جنبه‌های متنی کارشان یعنی بازیگری، جنبه‌های فرامتنی حضورشان به عنوان شخصیت حقیقی در راستای احترام گذاشتن به شعور مخاطبان برای آنها از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. از این جهت بهرام رادان، لیندا کیانی و پیمان معادی بهتر از بقیه ظاهر شده‌اند که می‌توان آنها را به عنوان الگوی مناسبی برای چنین مراسم‌هایی پیشنهاد کرد.

 مدل لباس بازیگران ایرانی در مهمانی بارکد

مد انلاین

اخبار مرتبط:

لباس بازیگران ایرانی در جشنواره های بین المللی / خوش پوشی به سبک بازیگران +تصاویر

لباس جذاب بازیگران زن ایرانی در جشنواره‌های خارجی +تصاویر

بازیگران در دومین نمایشگاه حجم گرایی در مد و لباس + تصاویر

کاریکاتور لباس بازیگران در برج میلاد!+عکس

باید ها و نباید های لباس بازیگران در فرش قرمز جشنواره فجر!

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار