X بستن تبلیغات
5. Fixed

احمدی: برای انتخاب عضو پنجم هیات‌مدیره‌های سرخابی رایزنی‌ها در حال انجام است

عبدالحمید احمدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: افراد مختلفی برای انتخاب عضو پنجم هر دو هیات مدیره مطرح هستند اما هنوز به جمع بندی نرسیدیم. به امید خدا ظرف روزهای آینده نفرات پنجم هم قطعی می شوند و از طریق سایت وزارت ورزش به اطلاع عموم خواهد رسید.

وی در مورد اینکه مگر قبل از اعلام اسامی هیات مدیره با افراد مذاکره نمی شود که منجر به انصراف آنها نشود گفت: مگر می شود رایزنی صورت نگیرد اما گاهی افراد معذوریت هایی دارند و نمی توان به زور به آنها گفت باید باشند. در هر صورت ما به معذوریت‌های افراد احترام می گذاریم.

احمدی در پاسخ به این سوال که احتمال دارد حسین عبدی به هیات مدیره پرسپولیس بازگردد و همینطور در مورد استقلال هم گفته می شود افشارزاده قرار است به هیات مدیره بازگردانده شود گفت: من حضور هیچ فردی را تایید یا تکذیب نمی کنم. تا بررسی های نهایی انجام نشود نمی توان اظهار نظری کرد. هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

انتهای پیام/ر

http://fna.ir/J5KZ06

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار