بازیگران زن مشهور به ملاقات ملکه رنجبر رفتند + عکس

پس از انتشار مصاحبه ملکه رنجبر و گلایه وی از هنرمندان که چرا به ملاقاتش نمی روند، روز گذشته عده ای از هنرمندان از این بازیگر پیشکسوت دیدار کردند.

این مصاحبه به سرعت بازتاب وسیعی در صفحات مجازی و رسانه ملی پیدا کرد به طوری که برخی از هنرمندان به ملاقات این بازیگر پیشکسوت رفتند. که در ادامه تصاویر آن را می بینید:

ملکه رنجبر در مصاحبه ای گفته بود:این روزها حال خوشی ندارم و فکر می کنم که به خط آخر زندگی ام رسیده ام. تنگی نفس باعث شده حال خوبی نداشته باشم.

فلور نظری ، نعیمه نظام دوست و گلشید بهاری ، بازیگران زن ، ‌ بازیگران در ملاقات ملکه رنجبرفلور نظری ، نعیمه نظام دوست و گلشید بهاری درملاقات ملکه رنجبر


وی افزود:از خوردن داروهای گوناگون خسته شده ام و نمی دانم که چرا نمی میرم. من منتظر مرگ هستم و یقین دارم که حالم بهتر نخواهد شد.

رنجبر ادامه داد:هفتاد سال برای هنر این مملکت خدمت کرده ام اما حالا هیچ کس به سراغم نمی آید و از من حالی نمی پرسد همه به فکر پول درآوردن هستند.

فلور نظری ، نعیمه نظام دوست و گلشید بهاری و ملکه رنجبر ، ‌ بازیگران در ملاقات ملکه رنجبر ، بازیگران پیشکسوت زنفلور نظری ، نعیمه نظام دوست و گلشید بهاری در منزل ملکه رنجبربازیگران زن مشهور به ملاقات ملکه رنجبر رفتند + عکس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار