اظهار نظر رامبد جوان درباره ماه عسل احسان علیخانی

رامبد جوان که این هفته مهمان کافه خبر بود، موضع خود را درباره برنامه ماه عسل به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی با خبرآنلاین در میان گذاشت. 

رامبد جوان در پاسخ به این سوال که برخی عنوان می کنند خندوانه در برخی برنامه ها به موضوعات ماه عسل نزدیک می شود و سوژه های اجتماعی را وارد برنامه می کند، چقدر این مسئله را قبول دارید، گفت:«به نظرم اینطور نیست، وظیفه ما در خندوانه این هست که با چنین مواضعی مواجه بشویم. ممکن است یک جاهایی غم انگیز به نظر بیاید، اما به نظرم در عین غم انگیزی امید و حال خوب وجود دارد.»

احسان علیخانی و رامبد جوان ، ‌ ماه عسل ، خندوانه

احسان علیخانی و رامبد جواناو درباره ماه عسل نیز عنوان کرد:«در ماه عسل هم اوضاع به همین شکل است، ماه عسل هم در عین اینکه می گریاند یا ممکن است حالت را منقلب بکند و اشک شما به عنوان واکنش حسی در بیاید باز هم کارکردش این است که امید می دهد، با دیدن این برنامه احساس نمی کنید که همه چیز تمام شده است. بلکه این حس را می دهد که می شود زندگی کرد.»


رامبد جوان به دفاع از برنامه خود نیز پرداخت و گفت:« در «خندوانه» هم بعضا جریان برنامه به همین شکل است، امید می دهد در نتیجه جاهایی ممکن است شباهت با برنامه های دیگر پیدا کنند و ایرادی ندارد. ولی در ما چیز روتینی نیست، مدل ما اینطور نیست که اشک در بیاوریم، اما یک وقتهایی هم اشکمان در می آید و هیچ اشکالی ندارد، آدمیزاد هستیم.»

اظهار نظر رامبد جوان درباره ماه عسل احسان علیخانی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار