کوتاهی در برابر هجمه های فرهنگی دشمن جبران ناپذیر است

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود مرسلپور صبح چهارشنبه در جلسه ستاد غنی سازی اوقات فراغت شهرستان قرچک  با اشاره به این نکته که باید برنامه ریزی مدونی برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان انجام شود، اظهار داشت: امروز دشمن تلاش دارد تا به وسیله ابزارهای مختلف به جنگ باور و فرهنگ ملت ایران بیاید و در این راه از هیچ اقدامی فروگذار نمی کند.

فرماندار قرچک افزود: باید از همه ظرفیت های ممکن برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمن استفاده کرد و هر گونه کوتاهی در این زمینه  پذیرفتنی نبوده و قابل جبران نیست.

وی با اشاره به این نکته که دشمن می کوشد تا آینده سازان کشور را از مسائل علمی دور کند، ادامه داد: اوقات فراغت نباید مختص جوانان و نوجوانان باشد، بلکه باید برنامه ریزی لازم برای خانواده ها صورت پذیرد.

مرسلپور تأکید کرد: باید برنامه هایی اثرگذار و پرثمر را برای غنی سازی اوقات فراغت مردم پیش بینی کرد و باید از ظرفیت های ممکن در این زمینه بهره گرفت.

گفتنی است در این جلسه هر یک از اعضا پیشنهادات و راهکارهای خود را در راستای غنی سازی برنامه های اوقات فراغت بیان کردند و مصوب شد مسئولیت هماهنگی و برگزاری برنامه های اوقات فراغت با اداره ورزش و جوانان شهرستان باشد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار