مدیرعامل بانک ملت پیشنهاد حضور در هیئت مدیره پرسپولیس را نپذیرفت

وبسایت رسمی برنامه نود -  هیئت مدیره یاشگاه پرسپولیس در حالی با چهار نفر کار خود را انجام می‌دهد که مدیرعامل بانک ملت قرار بود پنجمین عضو آن باشد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، روز دوشنبه هفته جاری اعضای هیئت مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال معرفی شدند. شمار اعضای هیئت مدیره قاعدتاً باید فرد باشد اما این اتفاق درباره پرسپولیس رخ نداد. جعفر کاشانی، محمد زادمهر، حمیدرضا گرشاسبی و علی اکبر طاهری هیئت مدیره جدید پرسپولیس را تشکیل می‌دهند و حسین عبدی کنار گذاشته شد ولی فردی جای او معرفی نشد.

واقعیت این است که وزارت ورزش همانند استقلال، در نظر داشت مدیرعامل یکی از بانک‌ها را هم به عضویت هیئت مدیره پرسپولیس درآورد اما در نهایت به نتیجه نرسید. گزینه مدنظر وزارت ورزش برای این کار، علی رستگار مدیرعامل بانک ملت بود اما وی به دلیل مشغله کاری این پیشنهاد را نپذیرفت تا هیئت مدیره پرسپولیس «چهار نفره» معرفی شود.

در آن سود محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی یک روز پس از معرفی به عنوان عضو هیئت مدیره استقلال، به دلیل مشغله کاری انصراف داد تا استقلال همچون پرسپولیس با هیئت مدیره 4 نفره به کار خود ادامه دهد. منصور پورحیدری، سید کامل تقوی‌نژاد، مسعود معینی و شهاب جهانیان اعضای هیئت مدیره استقلال را تشکیل می‌دهند. 

آنچه بدیهی است اینکه با توجه به زوج بودن تعداد اعضا، وزارت ورزش که در آوردن مدیران بانکی به سرخابی‌ها موفق نبود، باید هر چه سریع‌تر نفر پنجم هیئت مدیره را معرفی کند تا پس از آن مدیران عامل این دو باشگاه هم مشخص شوند.

 

2051

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار