۶۰ میلیارد ریال اعتبارات ملی به بخش کشاورزی دشتی اختصاص یافت

به گزارش خبرنگار مهر، امرالله احمدی صبح چهارشنبه در نشست با فرماندار شهرستان دشتی ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی اظهار داشت: با توجه به اهمیت غذایی بیشترین زحمات کار تولید علی رغم همه مشکلات در عرصه کشاورزی بر عهده کشاورزان و بهره‌برداران است.

وی افزود: شهرستان دشتی به‌واسطه تولید در برخی از محصولات یکی از قطب های استان بوشهر محسوب می شود که نیاز ویژه به این بخش است.

احمدی یادآور شد: در سال گذشته مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دشتی رتبه برتر در سطح استان کسب کرد که نشان از همت و تلاش همه همکاران است.

وی با اشاره به اینکه پارسال شهرستان دشتی در جذب اعتبارات آبیاری تحت فشار رتبه برتر را کسب کرده، یادآور شد: در همین راستا ۵۷ میلیارد ریال برای این امر مهم تخصیص پیدا کرده است و با این اعتبار کارهای خوبی صورت گرفت.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دشتی گفت: در همین مدت  ۶۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی به بخش کشاورزی این شهرستان اختصاص یافت.

وی یادآور شد: در سال ۹۴ در بحث ساماندهی و اماکن دامی ۵۵ واحد در بخش شنبه و طسوج نوسازی شد که در سال جاری نیز این طرح ادامه دارد.

احمدی از ساماندهی فروشگاه سموم و کود در سطح شهرستان خبر داد و اضافه کرد: در این زمینه به تمامی فروشگاه‌های بدون مجوز نامه ابلاغ شده است و این نظارت ها ادامه خواهد داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار