شعار هفته اول لیگ برتر فوتبال اعلام شد

سازمان انتقال خون ایران در روز جهانی اهداکنندگان خون از سازمان لیگ به عنوان یکی از فعال ترین نهادهایی که در افزایش آگاهی عمومی در خصوص اهدای خون نقش داشته تقدیر کرد.

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، به مناسبت 25 خردادماه روز جهانی اهدا کنندگان خون مراسمی در سازمان انتقال خون ایران برگزار شد و از نهادها و اشخاصی که در زمینه اطلاع رسانی برای افزایش آگاهی عمومی در خصوص اهدای خون نقش داشتند تقدیر شد.

مدیران سازمان انتقال خون  سازمان لیگ فوتبال ایران به عنوان یکی از فعال ترین نهادهایی که در زمینه اطلاع رسانی در خصوص اهدای خون نقش داشته اند تقدیر کرد.

سازمان لیگ فصل گذشته یک هفته از مسابقات لیگ برتر را به نام «اهدای خون اهدای زندگی» نامگذاری و در سراسر کشور در مسابقات فوتبال،  مراسمی به همین منظور برگزار کرده بود.

 قرار است  هفته اول  لیگ برتر شانزدهم  نیز که مصادف با روز ملی اهدای خون ( 9 مرداد) است با نام «با اهدای خون زندگی را به اشتراک بگذاریم» نامگذاری و مراسمی در سراسر کشور هم در ورزشگاه های برگزاری مسابقات لیگ برتر برگزار می شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار