انتشار اطلاعاتی درباره عامل گروگان گیری تگزاس

پلیس آمریکا اطلاعات جدیدی را درباره عامل گروگان گیری روز سه شنبه در فروشگاهی در تگزاس منتشر کرد.

 

 

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه دیلی میل، این فرد مسلح که دست به تیراندازی در یک فروشگاه والمارت در تگزاس آمریکا زده و دو نفر را نیز به گروگان گرفته بود با نام "محمد مقدم" شناسایی شده است.

 

پلیس شهر آماریلو که این حادثه در آن اتفاق افتاده گفته که علت این گروگان گیری مربوط به درگیری‌های کاری بوده است.

 

بعداز ظهر سه شنبه بعد از آنکه محمد مقدم در این فروشگاه دو نفر را از جمله یک مدیر فروش که با او اختلاف داشت در این فروشگاه گروگان گرفت ماموران پلیس مبارزه با گروگان به سمت وی تیراندازی کردند اما به غیر از کشته شدن گروگان گیر فرد دیگری آسیب ندید و این گروگان گیری بیش از یک ساعت به طول انجامید. با این حال اطلاعات چندانی درباره مقدم وجود ندارد و هنوز تصویری از او منتشر نشده است.

 

پلیس اعلام کرده که به زودی در یک بیانیه‌ مطبوعاتی اطلاعات بیشتری درباره او منتشر خواهد کرد.

 

 به گفته پلیس شهر آماریلو این حادثه ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه به وقت محلی گزارش شد و یک ساعت و ۲۰ دقیقه بعد از آن متهم با تیراندازی به پلیس کشته شد.

 

در بیانیه‌ای که از سوی پلیس منتشر شده گفته شده که مقدم یکی از کارمندان این فروشگاه والمارت بوده و علت این حمله وی این بود که یکی از همکارانش به جای او ترفیع پیدا کرده است. او در جریان این گروگان گیری اقدام به گروگان گرفتن گلن جونز مدیر خود و یک فرد ناشناس دیگر در دفتر این مدیر کرده است.

 

همچنین مقدم یک ایرانی الاصل ۵۴ ساله بوده که به همراه همسر و فرزندانش در شهر آماریلو تگزاس اقامت داشته است.

 

همسر وی به نام لیلا کچلو براساس گزارش‌ها به هنگام این حادثه توسط پلیس به محل فروشگاه والمارت منتقل شده و عکسی از شوهر خود را به ماموران پلیس داده است.

 

خانواده مقدم هشت سال پیش از ایران به شهر آماریلو مهاجرت کرده و وی دو فرزند به نام‌های عادل ۳۰ ساله و عاطفه ۲۷ ساله داشته است و همسر او نیز از کارمندان این فروشگاه بوده است.

 

پلیس هنوز اعلام نکرده که مقدم چند وقت کارمند این فروشگاه بوده و یا چه شغلی در آن داشته است.

 

همچنین مشخص نیست که به هنگام حادثه روز سه شنبه وی همچنان کارمند این فروشگاه بوده یا از آن اخراج شده است اما شاهدان عینی می‌گویند که او هنگام گروگان گیری یک پیراهن مخصوص کارمندان والمارت را به تن داشته است.

 

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار