بهسازی مخازن زباله در ۷۰ محور شهری و روستایی جنوب تهران

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰، سید احمد صفوی اظهار داشت: با توجه به شروع فصل گرما و احتمال تجمع حشرات، مخازن ۷۰ محور مهم در محدوده شهری و روستاهای منطقه ۲۰  در قالب طرح جهادی شستشو، گندزدایی، رنگ آمیزی و بازسازی مخازن و زیرمخزنی ها به اجرا درآمد.

صفوی به بهسازی و شستشوی حدود دو هزار مخزن در قالب این طرح جهادی اشاره کرد و ادامه داد: خیابان های فدائیان اسلام، شهید غیوری، ابن بابویه، بلوار شهید دستواره، دیلمان، ۱۳ آبان، شهید رجایی، شهید اردستانی، قدس، شهید رجب نیا، سلمان فارسی، بهشتی، پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم(ع)، قم، امین آباد، ورامین و نظامی از جمله محل های اجرای طرح بهسازی مخازن هستند.

وی با اشاره به اینکه در پی ارائه خدمات مدیریت شهری به روستاهای واقع در حریم، این طرح نیز در روستاهای منطقه ۲۰ اجرا شده است، گفت: بیش از ۵۰۰ مخزن در روستاهای غنی آباد، طالب آباد، نجم آباد، محمودآباد، قاسم آباد، قلعه نو، گل تپه، قمی آباد، کریم آباد، چالطرخان، مقیم آباد، زمان آباد و عباس آباد بهسازی و پاکسازی شده اند تا ساکنان روستانشین نیز از خدمات این طرح های جهادی بهره مند شوند و آسایش و رفاه عمومی محیط زندگی شان بیش از پیش شود.

شهردار منطقه ۲۰ در پایان یادآور شد: رفت و روب و برقراری نظم و پاکیزگی شهری از مهمترین وظایف ذاتی مدیریت شهری است که این روال در کنار صدها ماموریت اجتماعی و فرهنگی که مدیریت شهری در دست اجرا دارد، با دقت و بر اساس اصول استانداردهای بین المللی اجرا می شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار