X بستن تبلیغات
5. Fixed

تثبیت مکان‌های محلی تولید ریز گرد در استان بوشهر/توسعه کمربند سبز

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان محیط زیست بوشهر، حسین دلشب در نشست مشترک اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر و اداره کل منابع طبیعی استان بوشهر اظهار داشت: در زمینه تثبیت مکان‌های محلی تولید ریز گرد و اینکه این مناطق در استان و به صورت شهرستانی توسط اداره کل حفاظت محیط زیست استان شناسایی و مطالعه شده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر افزود: در خصوص نحوه همکاری در تدوین برنامه ششم به‌صورت فعال مشارکت در بخش‌های مرتبط نیز انجام می شود.

دلشب به بحث در زمینه آموزش و کاشت درختان بومی و توسعه فضای سبز به‌صورت کمربند سبز و پارک‌های محله ای به صورت درختی با ارزش‌های اکولوژیکی پرداخت و افزود: نحوه رفع تصرف از اراضی دولتی و مدیریت مناطق تحت حفاظت محیط زیست از موضوع مهم است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سهیل مهاجری مدیر کل منابع طبیعی استان بوشهر نیز با استقبال از موضوعات مطرح شده اعلام آمادگی کرد: این همکاری در بخش‌های آموزشی و پژوهشی، رفع تصرف و مهار اراضی و کانون‌های ریز گرد محلی صورت خواهد گرفت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار