خدمات نوین در شعبات تأمین اجتماعی کشور ارائه می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، رضا امینی صبح چهارشنبه در حاشیه آیین تودیع و معارفه مدیران کل تأمین اجتماعی اردبیل در جمع خبرنگاران به اجرای مدل چندوظیفه‌ای به صورت پایلوت در چند شعبه اشاره کرد.

وی افزود: به صورت پایلوت این طرح در دو شعبه تهران و شعبه شماره دو اردبیل اجرا شده است و خواهد توانست سکوی ارائه خدمات نوین به مشتریان و مراجعان باشد و فضای فیزیکی فعالیت را آزاد کند.

مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور با تأکید به تأثیرگذاری این طرح در افزایش رضایت‌مندی ادامه داد: این طرح بر اساس فناوری اطلاعات اجرا می‌شود و با توجه به اینکه ماهانه یک میلیون بار مراجعه به شعبات به ثبت رسیده است خواهد توانست در بهبود کیفی ارائه خدمات مؤثر باشد.

امینی برنامه بلندمدت را ارائه خدمات غیر حضور سازمان عنوان کرد و افزود: در سال جاری جلب رضایت مخاطبان قویاً دنبال می‌شود.

مدیرکل امور استان‌های تأمین اجتماعی کشور با تأکید به اینکه افزایش ضریب پوشش بیمه از برنامه‌های سازمان است، خواستار توجه به این ضرورت در خود استان اردبیل شد.

وی متذکر شد: در خود استان اردبیل ضریب پوشش ۴۵ درصد است که از میانگین کشوری با ۷۵ درصد به مراتب رقم کمتری را شامل می‌شود.

به گفته امینی سازمان تأمین اجتماعی کشور تا پایان برنامه ششم توسعه ارتقا خدمات درمانی و بیمه‌ای را با راهکارهای متناسب با نیاز روز جامعه دنبال خواهد کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار