نشاندار شدن برنامه های اقتصاد مقاومتی وزارت بهداشت

به گزارش سرویس اقتصادی "جام نیوز"به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت، درچهارمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت بهداشت که به ریاست موهبتی معاون وزیر بهداشت در امور برنامه ریزی،هماهنگی و امور حقوقی برگزار شد وی افزود: برنامه های اقتصاد مقاومتی در برنامه های عملیاتی ستاد وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی نشاندار شده است و پایش این برنامه ها نیز با اولویت بیشتری انجام می شود. 

معاون وزیر بهداشت ادامه داد : در آینده نزدیک نشست هم اندیشی مدیران و کارشناسان وزارت بهداشت با حضور استادان و صاحبنظران اقتصادی نام آشنا با نظام سلامت برگزار می شود .

در ادامه این جلسه دکتر دیناروند رییس سازمان غذا و دارو با تاکید بر توسعه اقتصاد دانش بنیان و حمایت از تولید ملی گفت: سازمان غذا و دارو در جهت تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی در حوزه امنیت غذا و دارو 10 عنوان راهبرد را پی ریزی کرده است که با تصویب در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برنامه های عملیاتی را نیز اعلام و پیگیری می کنیم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار