منصوریان: عده ای می خواهند ضربه زدن به استقلال را از همین الان شروع کنند

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، علیرضا منصوریان که خود یک استقلالی قدیمی و با سابقه و البته محبوب نزد هواداران این تیم است، بعد از هشت سال دوری از این تیم بار دیگر رسما آبی پوش شده، این بار در کسوت سرمربی.

 

سرمربی جدید آبی ها که در همین نقل و  انتقالات نیز با حواشی زیاد تیمش مواجه شده، اظهار داشت: «به رغم سختی کار در نقل و انتقالات، نگرانی خاصی از این بابت ندارم، چون همانطور که بارها نیز اعلام داشته ام، ما بر حسب نیاز و با آرامش و بدور از هیاهوهای خبری و تبلیغاتی بازیکنان مورد نیازمان را می گیریم.»

 

منصوریان گفت: «البته من مدعی نیستم که تاکنون هر بازیکنی را که خواستیم گرفتیم. چون هیچ تیمی نمی تواند چنین ادعایی بکند. خیلی از بازیکنان بودند که مورد نظر تیمی بودند، اما سر از تیم دیگر در آوردند. اما متاسفانه عده ای که می خواهند ضربه زدن به استقلال را از همین الان شروع کنند، این مسائل را بزرگ می کنند تا آرامش تیم ما را بر هم بزنند.»

 

سرمربی استقلالی ها تاکید کرد: «همانطور که گفتم به هیچ وجه نگران نقل و انتقالات نیستم و در نهایت تیمی را راهی مسابقات لیگ برتر خواهیم کرد که در شان استقلال باشد.»

اسپورت تی وی

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار