X بستن تبلیغات
5. Fixed

کیوسک/ صفحه نخست روزنامه ورزشی: آندو در راه تبریز

وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه های ورزشی همچنان با اخبار نقل و انتقالی جذابیت زیادی برای خوانندگانشان دارند. امروز( چهارشنبه 26 خرداد) توافق کاوه رضایی با پرسپولیس و استقلالی شدن حسین کنعانی زادگان تیتر مشترک روزنامه هاست.

 گل عکس یک خود را به تیم نفت تهران اختصاص داده است و عنوان کرده بازیکنان نفت از اینکه علیرضا منصوریان مطالبات آنها را پیگیری نکرده است از او دلخورند. صفحه نخست گل پر است از اخبار نقل و انتقالی، ضمن اینکه گل خبر داده برانکو از سیدجلال حسینی و رامین رضاییان به دلیل اینکه پاسخ تلفن باشگاه را نداده اند شاکی است.

ابرارورزشی اعتراض حسین فرکی به قیمت بازیکنان را تیتر یک کرده است. استقلالی شدن محمدحسین کنعانی زادگان و توافق پرسپولیس با کاوه رضایی دیگر تیترهای صفحه یک ابرارورزشی است.

پیروزی در صفحه یک خود به نقل و انتقالات پرسپولیس توجه کرده است. تمام شدن کار کاوه رضایی با پرسپولیس تیتر یک پیروزی است. پیروزی خبر داده حسین ماهینی به پرسپولیس برمی گردد و قرمزها به زودی یک ستاره لیگ برتری دیگر هم به خدمت می گیرند. محمد نوری و مهرداد محمدی هم عنوان کردند چون پرسپولیس آنها را نخواست به تیم دیگری رفتند. پیروزی همچنین به کنعانی زادگان طعنه زده و خبر داده او از استقلال دوبرابر رقم پیشنهادی پرسپولیس گرفته است.

استقلال جوان برخلاف تصور آبی پوش شدن کنعانی زادگان را تیتر یک نکرده است و این انتقال یکی از تیترهای فرعی این روزنامه است. تاکید منصوریان بر گرفته شدن تست پزشکی از بازیکنان تیتر یک استقلال جوان است. صحبت های بختیار رحمانی بازیکن جدید آبی ها هم یکی دیگر از تیترهای مهم استقلال جوان است.

روزنامه 90 برای تیتر و عکس یک خود به سراغ سردار آزمون رفته است و این اظهار نظر سردار که گفته می تواند بهتر از علی دایی باشد را مورد توجه قرار داده است. این روزنامه چند خبر حاشیه ای درباره یورو 2016 را هم در صفحه نخست خود آورده است.

ایران ورزشی در صفحه یک خود به موضوع اختلاف پروپژیچ مهاجم کروات استقلالی ها توجه کرده است. ایران ورزشی خبر داده جدایی این مهاجم هزینه ای 450 هزار دلاری برای استقلال خواهد داشت. ایران ورزشی همچنین خبر داده محمد نوری و ادینیو از آندرانیک تیموریان خواسته اند تا به تراکتورسازی بیاید که با توجه به مشکلات آندو با قلعه نویی انتقال بعیدی به نظر می رسد.

شوت برای عکس یک خود حضور محمد موسوی در تیم رویایی والبیال جهان در سال 2016 را مورد توجه قرار داده است. شوت خبر داده استقلالی شدن قاسم حدادی فر 2.5 میلیارد برای استقلال آب می خورد.

خبرورزشی روی جلد خود ترکیب احتمالی استقلال و پرسپولیس در فصل آینده را ترسیم کرده است. خبرورزشی در چاپ دوم خود توقف پرتغال را با تیتر "پرتغال نارس" پوشش داده است. این روزنامه خبر داده کاوه رضایی پس از مذاکره با استقلال با پرسپولیس به توافق رسید.

57178

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار