X بستن تبلیغات
5. Fixed

احداث ۵ پارکینگ در محدوده شهر مهران برای اربعین

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، محمد جواد عطر چیان در نشست ستاد اربعین استان اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا با همکاری یکدیگر و با رفع نواقص و مشکلات موجود سال گذشته با تمام امکانات به استقبال از زائران اربعین حسینی برویم.

وی بر شناسایی نقط تعیین شده برای ایجاد و احداث پنج پارکینگ در محدوده شهر مهران تاکید کرد و گفت: باید زیرساخت های لازم برای احداث و ایجاد پارکینگ ها در ورودی شهر مهران فراهم شود تا مشکلات سال گذشته تکرار نشود.

وی اضافه کرد: مسئولان و اعضای ستاد اربعین استان ایلام با کار کارشناسی در خصوص تعیین نقاط در نظر گرفته شده برای احداث پنج پارکینگ ظرف مدت هفته آینده نقاط مورد نظر را بررسی کنند و موارد را به مدیریت پایانه های کشور ارجاع دهند.

مرز بین المللی مهران در ۹۵ کیلومتری جنوب غربی ایلام مهم ترین کانون تردد زائران عتبات عالیات ایران و عراق محسوب می شود به نحوی که در اربعینی حسینی (ع) سال گذشته حدود یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از طریق استان ایلام و مرز مهران برای شرکت در این آیین شرکت کردند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار