وعده خرید جدید استقلال به منصوریان؛ امسال فوق ستاره می شوم

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بختیار رحمانی که خود سابقه بستن بازوبند کاپیتانی در تیم فولاد را نیز دارد و در گذشته و قبل از مشکلاتی که برای سربازی اش ایجاد شد، یک ملی پوش تمام عیار بود، در این فصل قرار است با پیراهن استقلال به میدان برود.

 

بلافاصله بعد از پیوستن بختیار به استقلال، بحث پیراهن شماره 7 استقلال پیش آمد و همین موضوع حتی فرهاد مجیدی را نیز به واکنش واداشت و باعث شد او نیز پیامی منتشر کند و در آن پیام اعلام کند که حساسیتی برای پیراهن شماره 7 استقلال وجود ندارد.

 

اما بختیار که به تهران آمد تا خود را مهیای حضور در تمرین تیم جدیدش کند، در این فصل کوهی از انگیزه شده. بد نیست بدانید که بختیار نه به فکر شماره پیراهن است، نه به فکر بازوبند (بعد از سید مهدی رحمتی) و نه به فکر دیگر مسائل حاشیه ای.

 

او در آخرین صحبت هایی که با منصوریان داشت ضمن تاکید همه این صحبت ها به سرمربی اش وعده داد که امسال بهترین سال فوتبالی اش را تجربه خواهد کرد. چرا که بختیار قصد دارد یک ستاره واقعی در تیم استقلال باشد.

اسپورت تی وی

109

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار