X بستن تبلیغات
5. Fixed

یک مسابقه «هسته‎ای» برای کودکان در تلویزیون

به گزارش پارس نیوز،

مسابقه تلفنی« مأموریت هسته‌ای» که در 90 قسمت 15 دقیقه‌ای در شبکه کودک و نوجوان کانال« نهال» تولید شده و هم‌اکنون درحال پخش است برای آشنایی بیشتر کودکان با دانش هسته‌ای و توجه به رشد دستاوردهای علمی کشور در حوزه هسته‌ای برای مخاطبان کودک و پرورش عشق به قهرمانان ملی و دانشمندان شهید هسته‌ای که در راه این اهداف جان خود را فدا کردند ، همچنین به منظور آشنایی  با دانش هسته‌ای از شروع پژوهش تا تجاری‌سازی این صنعت در نظرگرفته شده است .
 

مسابقه تلفنی مأموریت هسته‌ای در یک فضای تو در تو از اتاق‌های در هم تنیده اتفاق می‌افتد و شرکت‌کننده مأموریت دارد در طی مراحلی در حدود 5 دقیقه به مرحله  نهایی و پایان مسابقه برسد.
 

این اتاق‌ها شامل اتاق فن‌آوری که بازی‌های فرعی در آن قرار دارد، اتاق آموزش و سؤالات فنی و سومی اتاقی است که دردسرساز خواهد بود به عنوان مثال در آن اتاق ما با حمله سایبری و یا از دست دادن یک دانشمند هسته‌ای روبرو می‌شویم و شرکت‌کننده 20 ثانیه از زمان اختصاص یافته به خود را از دست خواهد داد. اگر شرکت‌کننده قبل از زمان تعیین شده به پایان مسابقه برسد، به اندازه زمان باقی مانده جایزه می‌گیرد و در عین حال به بخش نهایی مسابقه وارد می‌شود.

متقاضیان برای شرکت در این  مسابقه می‌توانند از طریق  شماره  3000096 اقدام کنند .

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار