پیروزی «هیلاری کلینتون» در آخرین انتخابات درون‌حزبی «واشنگتن دی سی»

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، «هیلاری کلینتون» به همراه مشاوران ارشد خود با «برنی سندرز» رقیب دموکرات خود در رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا و همسر برنی به نام «جین سندرز» سه‌شنبه شب درست لحظاتی بعد از پیروزی‌اش در آخرین انتخابات درون حزبی دموکرات‌ها در «واشنگتن‌ دی سی»، دیدار کردند.

روزنامه آمریکایی «نیویورک‌تایمز» گزارش کرد که این نشست در هتلی در واشنگتن دی سی حدود دو ساعت به طول انجامید و اولین باری بود که این دو نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا در ظرف چند ماه گذشته دیدار رو در رو داشتند.

هیچ یک از این دو نفر بعد از دیدار خود با رسانه‌ها صحبتی نکردند اما به توافق رسیدند در خصوص پایان رقابت دموکرات‌ها و شوق سندرز برای تغییر حزب دموکرات بحث کنند.

کمپین کلینتون و سندرز بعد از نشست بیانیه‌های تقریباً مشابه و خیلی ملاحظه‌ شده‌ای منتشر کردند و هر دو اعلام کردند که نامزدها به یکدیگر تبریک گفتند و مذاکرات مثبتی داشتند.

طبق این گزارش، دو نفر به توافق رسیدند که یک دستورکار  مترقی برای کنوانسیون ملی دموکرات‌ها در ماه ژوئیه به وجود آورند و حزب دموکرات را برای شکست «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست‌جمهوری آتی آمریکا متحد کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار