تریلر گیم پلی بازی جدید Recore در E3 2016

مایکروسافت در کنفرانس خبری خود در نمایشگاه E3 2016 تاریخ انتشار دقیق برای بازی جدید Recore مشخص کرد. این بازی هم اکنون قرار است در ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۶ برای پلتفرم های Xbox One و PC در دسترس کاربران قرار بگیرد.

پس از آن اولین تریلر از گیم پلی این بازی جدید به نمایش درآمد که در آن شخصیت های اصلی درون بازی نمایش داده شده و کاراکتر های مختلف آن معرفی می شوند.

در این تریلر بازیکنان در واقع درون یک هسته ی AI زندگی می کنند که متعلق به یک ربات بوده و از بخش های مختلفی نیز تشکیل شده است.

در ادامه شما را به تماشای آن دعوت می کنیم :

بازی جدید Recore برای اولین بار در E3 سال گذشته معرفی شد اما اطلاعات زیادی از ویژگی های موجود در آن در دسترس قرار نگرفت و سازندگان نیز هم چنان در حال توسعهی بازی می باشند.

شخصیت اصلی درون بازی Recore یک دختر با نام Joule بوده که به همراه سگ رباتی خود که او را Mack صدا می زند, به مکان های مختلف سفر می کند. استودیو نیز توضیح داده که در ساخت این بازی و مکانیک های مختلف درون آن از بازی های محبوبی همچون Metroid و The Legend of Zelda نیز الهام گرفته شده است.

لازم به ذکر است که آقای Joseph Staten خالق سری بازی های معروف Halo و Destiny که به تازگی شرکت بانجی را ترک کرده, هم اکنون در مایکروسافت حضور داشته و به عنوان مدیر ارشد و نویسنده ی اصلی Recore بر روی آن کار می کند.

با این حساب بدون شک Recore پس از انتشار در ماه سپتامبر می تواند مورد استقبال کاربران بسیاری قرار گرفته و به موفقیت های مختلفی دست پیدا کند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار