X بستن تبلیغات
5. Fixed

E3 2016| اسپین آف Trials of the Blood Dragon هم اکنون در دسترس است

شرکت RedLynx به تازگی یک بازی جدید با نام Trials of the Blood Dragon برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و PC معرفی کرده است که در طول نمایشگاه E3 2016 در مورد اطلاعات و سبک اصلی آن نیز کمی توضیح داده شد.

این بازی در کنفرانس خبری یوبی سافت به نمایش درآمد و سازندگان اعلام کردند که Trials of the Blood Dragon در واقع یک اسپین آف از یک فیلم اکشن مربوط به سال ۱۹۸۰ می باشد که هم اکنون سبک آن را شبیه به بازی Far Cry 3: Blood Dragon طراحی کرده اند.

البته مکانیک این بازی جدید متفاوت است و با استفاده از دوچرخه باید مراحل پازل ماننده آن را پشت سر گذاشته و این ویژگی بازی تقریبا شبیه به Trials Fusion طراحی شده است.

در ادامه می توانید لانچ تریلر این بازی جدید را مشاهده کنید :

بازی Blood Dragon هم اکنون در استیم و فروشگاه Uplay در دسترس قرار داشته و به عنوان یک بازی مستقل قیمت ۱۵ دلار برای آن در نظر گرفته شده است.

پیش از این در ماه آوریل بود که بازی Trials of the Blood Dragon توسط مدیریت طبقه بندی بازی ها در تایوان لو رفت و کاربران بسیاری در آن زمان با این بازی و قابلیت های آشنا شدند.

با این حال علاقه مندان این بازی جدید هم اکنون می توانند آن را خریداری کرده از تجربه ی آن بر روی کنسول های مختلف لذت ببرند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار