تماشا کنید: در آپدیت جدید Ark Survival Evolved به دایناسور تبدیل شوید!

در رویداد PC Gaming Show نمایشگاه E3 2016 اعلام شد که بازی محبوب ARK: Survival Evolved دو ویژگی دریافت می کند. در ادامه با ما همراه باشید

آنطور که سازندگان گفتند ، این عنوان محبوب قرار است تا یک آپدیت جدید دریافت کند . بعد از دریافت آن شما می توانید کنترل یکی از بزرگترین موجودات ما قبل تاریخ را بر عهده بگیرید و همچنین می توانید به هر موجودی درون بازی تبدیل شوید. بازیکنان ARK بروز رسان را در اواخر امسال دریافت می کنند .

زمانی که شما انتخاب می کنید تا به جای موجود دیگر تبدیل شوید ، تمامی تجربه های بقا را در طول دوره ی زندگی خود دارید .  بدین معنی که شما ی توانید در بازی برای اولین بار تبدیل به دایناسور شوید. با چنین قابلیت می توانید بر علیه بازیکنان درون بازی و همچنین هوش مصنوعی مبارزه کنید. Wildcard افزود که امکانات جدیدی را برای مودها اضافه خواهد کرد. در تصاویر انتهای پست می توانید ویژگی آپدیت جدید را ببینید.

علاوه بر این قرار است تا موجودات بزرگی نیز به این بازی اضافه شوند که تیتانوسور نام دارند و آنها می توانند محموله های زیادی را حمل کنند . Titanosaur می تواند بر روی هر چیزی که سر راهش باشد پا بگذارد مثل ساختمان یا مثلا دیگر حیوانات درون بازی.

علاوه بر این یک زیست‌بوم جدید نیز برای بازی اعلام شد که The Redwood Forest نام دارد و پر از درخت های عظیم می باشد.

شما می توانید رد دهکده های داخل آن خانه های درختی بسازید. این مکان ها برای حفاظت شما در این محیط بسیار مهم هستند.

Ark (12)

Ark (5) Ark (4) Ark (3) Ark (2)
Ark (1) Ark (13) Ark (11) Ark (10)
Ark (9) Ark (8) Ark (7) Ark (6)

در نهایت دومین مود رسمی بازی به نام Primitive+ هم اعلام شد که در ۲۸ جولای برای Xbox One و PC منتشر می شود. این مود شما را در چالشی قرار می دهد که باید از فلزات آلی و همچنین فلزات دیگر استفاده کنید.

Ark: Survival Evolved هم اکنون برای PC و Xbox One در دسترس است ولی بازی به طور کامل منتشر نشده .بازی کامل  امسال منتشر شده و شامل پلتفرم های PS4 و واقعیت مجازی نیز می شود.

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار