اختصاص نیروهای واکنش سریع برای تامین امنیت مسجدالنبی طی ماه رمضان

عربستان از تشکیل نیروهای واکنش سریع برای حفظ امنیت در مسجدالنبی و اطراف آن طی ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه رأی الیوم، محمد بن زاید بن منقره البلوی، مدیر اداره عملیات در اداره کل دفاع مدنی در شهر مدینه منوره در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما نیروی واکنش سریعی را در مسجد النبی و محوطه خارجی آن اختصاص دادیم که دارای تجهیزات و ابزارهای کامل برای نجات و کمک پزشکی در وضعیت فوق‌العاده هستند. دفاع مدنی همچنین تیم‌های میدانی را در مراکزی مستقر کرده تا مستقیما هرگونه حوادثی را ابلاغ کنند.

وی گفت: اداره دفاع مدنی همچنین تیم‌هایی را برای رصد مواد شیمیایی و آلودگی‌های هوایی ناشی از اگزوز خودروها و تیم‌هایی را برای نظارت بر مناطق پر ازدحام تشکیل داده است. علاوه بر این تیم‌هایی برای ارائه خدمات نجات و کمک‌رسانی و مشارکت در فعالیت‌های انسانی برای کمک به زوار در ماه رمضان تشکیل شده است.

وزارت حج و عمره عربستان نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد ، با هرگونه حوادثی که به "تلاش‌های" دولت عربستان برای "خدمتگزاری" به مهمانان و زوار لطمه بزند با درایت و هوشیاری برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار