پرسپولیسی ها:کاوه رضایی از حالا برای ماست!

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیسی ها می گویند کاوه رضایی را متقاعد کرده اند قرمزپوش شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، نماینده کاوه رضایی با پرسپولیسی ها نشست داشته و جالبتر اینکه دیگر نماینده او با استقلالی ها مذاکره داشته و همزمان هم مدیر برنامه هایش در دانمارک بر سر پیشنهاد اروپایی اش چانه می زده. در این حالت اما قرمزها می گویند تقریبا با کاوه به قطعیت رسیده اند. یعنی او را راضی کرده اند که فردا به باشگاه برود با طاهری برای بازی در پرسپولیس امضا کند.
کاوه که فصلی درخشان را در ذوب آهن پشت سر گذاشته ، حالا به یکیاز ستاره های نقل و انتقالات بدل شده است. پرسپولیسی ها او را به جای طارمی می خواهند. طارمی که پایش را در یک کفش کرده که به اروپا برود. تقریبا هم از همه کشورهای اروپایی پیشنهاد دارد و در رسانه ها اسم تیم هایی که او را می خواهند آمده اما هنوز به هیچ تیمی نزدیک نیست. کاوه هم از قطر پیشنهاد داشت اما نتوانست به آنجا برود و حالا گزینه اولش ، پیشنهاد اروپایی است. البته یحیی به او توصیه کرده بود و گفته بود اگر بخواهد در ایران بازی کند ، باید در تیمی باشد که شرایط پیشرفتش آنجا بیشتر باشد. او به زبان بی زبانی به کاوه گفته بود بهتر است برود به پرسپولیس. حالا باید دید پرسپولیسی ها درست می گویند مراسم افطاری که سه شنبه شب طاهری دعوت داشته سبب شده تا او نتواند قراردادش را با قرمزها ببندد و قراردادش به روز بعد افتاده ، یا شاید او هم وحید امیری قرار است قبل از آمدن به پرسپولیس ، منتظر باشد تا حسین هدایتی خوشحالش کند و بعد قرمزپوش شود! یا اصلا هنوز منتظر پیشنهاد دیگری است که سرنوشت دیگری را برایش رقم بزند.

 

2051

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار