X بستن تبلیغات
5. Fixed

توسعه سمن ها در دستور کار اداره ورزش و جوانان ملارد قرار دارد

علیرضا صیفوری در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به لزوم تقویت مشارکت های مردمی در امور اجتماعی و فرهنگی اظهار داشت:یکی از ساز وکارهای فراهم سازی چنین امری، به فعال سازی سمن ها یا همان سازمان های مردم نهاد معطوف می شود.

رئس اداره ورزش و جوانان ملارد گفت: مهاجر پذیری این شهرستان فرصتی ویژه برای بروز و ایفای نقش سمن ها محسوب می شود و بدون تردید با فعال شدن و توسعه سمن ها می توان به توفیقات شایسته و برجسته ای در ابعاد و حوزه های گوناگون اعم از اجتماعی، فرهنگی، زیست محیطی، جوانان و...دست یافت.

صیفوری گفت:در سال های گذشته، فعالیت سمن ها با اُفت و کاهش محسوسی مواجه شده بود اما در طول سه سال اخیر با تدابیر و تمهیدات اتخاذ شده، گام هایی بسیار موثر و سازنده در این حوزه برداشته شده است.

وی افزود:برگزاری کارگروه ها و جلسات متعدد، منظم و مستمر برای تسهیل شرایط با هدف فعال سازی تأثیرگذاری سازمان ها و تشکل های مردم نهاد در این شهرستان، در مقایسه با دیگر مناطق غرب استان تهران بسیار برجسته و قابل توجه بوده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملارد یاد آور شد:اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و فرمانداری این شهرستان تمرکز و دقت نظر بسیاری را در این خصوص(توسعه سمن ها) لحاظ کرده که نوید بخش و امیدوار کننده به نظر می رسد و بدون تردید در آینده ای نه چندان دور شاهد دستاوردهای های برجسته تری در این خصوص خواهیم بود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار