راه اندازی و توسعه کلانتری ها در سرآسیاب ملارد ضروری است

مجتبی شاهقلیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به نقش حائز اهمیت کلانتری ها و یگان های امنیتی و انتظامی در حصول امنیت پایدار و ارتقای ضریب آرامش خاطر شهروندان اظهار داشت:منطقه سرآسیاب ملارد از محدوده ها و ناحیه هایی خاص در این شهرستان محسوب می شود که با عنایت به ویژگی های خاصی که از آن برخوردار است، می طلبد کلانتری ها و یگان های انتظامی هر چه بیشتری در آن مستقر و راه اندازی شود.

معاون فرماندار ملارد گفت:جمعیت انبوه و متکثر، وجود اقوام و طوایف متعدد و متنوع و بعضا بروز برخی از تعارضات فرهنگی از مولفه هایی است که ضرورت تقویت امکانات انسانی و تجهیزاتی در عرصه انتظامی را اجتناب ناپذیر می کند.

شاهقلیان عنوان کرد:نامه نگاری ها و مکاتبات بسیاری از سوی فرمانداری شهرستان ملارد با دستگاه های ذیربط انتظامی عملیاتی شده و بر لزوم تأمین و احساس نیاز به این امر ضروری تأکید شده است.

وی افزود:نکته قابل توجه معطوف به این موضوع می شود که راه اندازی و توسعه کلانتری ها صرفا با انعکاس مشکلات و نیازها از سوی فرمانداری تأمین و محقق نخواهد شد.

معاون فرماندار ملارد گفت:حصول این امر خطیر، مستلزم ارتقای زیرساخت ها در حوزه شهرستانی است تا مبتنی بر آن و با عنایت به رتبه هایی که از لحاظ شهری و شهرستانی کسب می شود، مسئولان تصمیم گیر در حوزه انتظامی  نسبت به تأمین چنین درخواست هایی اقدام کنند.

شاهقلیان عنوان کرد:استیجاری بودن ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد و برخی دیگر از نهادها و ارگان های فعال، عدم استقرار اداره تبلیغات اسلامی و ...از نمونه مواردی به شمار می رود که موید ضعف های زیرساختی در این حوزه است.

وی یادآور شد: بدون تردید با حصول چنین اقداماتی، بستر و زمینه مناسب تری برای توسعه زیرساخت های انتظامی از لحاظ انسانی و لجستیکی فراهم خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار